6500 TL ASUS marka laptop önerisi

Abra kasa monster alınmaz .
Hem cam kenarı olsun, hem şoför arkası olsun, hem de ucuz olsun diyorsun. Bal gibi de alınır, çevremdeki iki kişiye aldırdım çok memnunlar. Abra kasa gidip RTX 2000 ve üstü alma ayrı konu fakat bu makinalar için uygun bir kasa. Güzel kullanırsan hiçbir laptobun menteşesini bozamazsın, kaç tane laptobum oldu hiç birisinde de sorun yaşamadım. Monster genel olarak f/p odaklı. v21, v22 kasalı tulparlar da çok iyi değil yani. 3070 'li 20.6 aldım, bir klavye var ayıp ayıp dedim. Bir fanı vardı evde helikopter kaldırıyorduk. Kulaklıksız oyun oynanmıyordu resmen. Fiyatına göre iyi işte başka bir artısı yok.

Hem cam kenarı olsun, hem şoför arkası olsun, hem de ucuz olsun diyorsun. Bal gibi de alınır, çevremdeki iki kişiye aldırdım çok memnunlar. Abra kasa gidip RTX 2000 ve üstü alma ayrı konu fakat bu makinelar için uygun bir kasa. Güzel kullanırsan hiçbir laptopun menteşesini bozamazsın, kaç tane laptopum oldu hiçbirisinde de sorun yaşamadım.

Sizin başınıza bir şey gelmedi diye bu Monster'i iyi yapmaz. Bir sürü insanın ağzı yandı. Anakart yanması, menteşe kırılması, klavyede yazı silinmesi daha neler neler.

Bazı Tulpar modelleri öneriliyor ve iyilerde ancak Abra modellerinin iyi olduğu söylenemez.
Ayrıca belirtmek isterim ki i7 9750h+ 1650 kombinasyonuyla geçen sene kuzenim almıştı, bildiğim kadarıyla memnun kendisi.

Hem cam kenarı olsun, hem şoför arkası olsun, hem de ucuz olsun diyorsun. Bal gibi de alınır, çevremdeki iki kişiye aldırdım çok memnunlar. Abra kasa gidip RTX 2000 ve üstü alma ayrı konu fakat bu makinalar için uygun bir kasa. Güzel kullanırsan hiçbir laptobun menteşesini bozamazsın, kaç tane laptobum oldu hiç birisinde de sorun yaşamadım. Monster genel olarak f/p odaklı. v21, v22 kasalı tulparlar da çok iyi değil yani. 3070 'li 20.6 aldım, bir klavye var ayıp ayıp dedim. Bir fanı vardı evde helikopter kaldırıyorduk. Kulaklıksız oyun oynanmıyordu resmen. Fiyatına göre iyi işte başka bir artısı yok.
Yarın öbür gün bir şey olsa verebilecek misin parasını? Sende olmadı diye başkasında olmayacak değil.

Sizin başınıza bir şey gelmedi diye bu Monster'i iyi yapmaz. Bir sürü insanın ağzı yandı. Anakart yanması, menteşe kırılması, klavyede yazı silinmesi daha neler neler.

Bazı Tulpar modelleri öneriliyor ve iyilerde ancak Abra modellerinin iyi olduğu söylenemez.
Ayrıca belirtmek isterim ki i7 9750h+ 1650 kombinasyonuyla geçen sene kuzenim almıştı, bildiğim kadarıyla memnun kendisi.

Fiyatına göre güzel özellikler sunan kasa kalitesinden çalınmış makinalar işte. Tulpar modelleri de öyle merak etmeyin, sadece mekanik klavyeli modeline eh işte diyebilirim. Arkadaşımız eğer menteşeyi kırmayacağını, klavyeyi hor kullanmayacağını, fan bakımlarını zamanında yaptıracağını düşünüyorsa bence almasında sakınca yok. MX350 'li makinalar önerilmiş, bu makinanın yanında benim gözümde şaka gibi geliyor. Bütçe arttırılıp attığım Asus 8 bin liraya newegg 'den alınabilir bence. 1660TI sunuyor.
Yarın öbür gün bir şey olsa verebilecek misin parasını? Sende olmadı diye başkasında olmayacak değil.
Aynen senet getirin imzalayacağım...

Güzel kullandıktan sonra hiçbir makinaya kolay kolay bir şey olmaz, bilinçsiz kullanma sonucunda erken bozulmalar yaşanabilir. Bu fiyata bu özellikleri sunan bir başka makina yok farkındaysanız.

Geri
Yukarı