10.000 TL yurt dışı telefon tavsiyesi

Bütçe
10.000-12.000
Hocam işim vardı yanlış cihazlara bakmışım. S20FE değil direkt Samsung falan savunuyorum. Xiaomi ve Huawei kullanmıştım daha önce bir cihazdan bu kadar nefret etmemiştim. Kameraya girerken kasıyordu telefon.

Bende hem Redmi Note 7 hem de M14 kullandim. İkisi de giris seviyesi urunler. Emin olun Note 7'de M14'ten cektigimi cekmedim. Ayrica yurt disi alacagi urunun garantisi olmadigi icin direk costum ROM atar devam eder. Stock mi ROM kullanmak isetemezse.

Tamam reis en Samsung fanı sensin. Konu hakkında gram fikre sahip değilsin tek baktığın şey RAM ve kameranın MP değeri başka bir şey bilmiyorsun zaten. En basiti S20FE 800 nit parlaklık verirken POCO ve Redmi 1800 veriyor gerçi sen bunu da bilmezsin. POCO'nun işlemcisi hepsine koyuyor bunu da unutma.

Gibi mi? Gibi demek az kalır hocam.
Tamam hocam gram fikre sahip değilim, samsung fanboyuyum, ram ve mp değerinden başka birşey bilmiyorum, nit değerini de bilmiyorum. Bunları bilmiyor olabilirim ama beni niye bu kadar aşşağılıyorsunuz ki? Bence bu konuyu burda kapatalım yakın zamanda kötü olaylar yaşadım kötü olan psikolojim iyice bozuldu. Burda birkaç tane konuya bakıp insanlara yardım etmeye çalıştım onu da başaramadım. Konuyu burda kapatalım. En hiçbir şey bilmeyen benim. Umarım içiniz bir nebze de olsa rahatlar iyi günler.

Bak bir şey bilmiyorsun konuya yorum yazıyorsun.
1- Redmi note 13 pro 5g dedim sen düz pro ya bakmışsın ikisinin arasında dağlar kadar fark var.
2- Samsung S20FE de soğutma sistemi yok telefon deli gibi ısınıyor dokunulmaz hale geliyor.

Madem konu hakkında bir şey bilmeden direk kağıt üzeri verilere bakarak konuşuyorsan gel asıl bu linklere bak.
S20 FE'yi alacağı versiyon Snapdragon, onun da ısınması yok. Exynos versiyonu da ilk çıktığında alev alıyordu, sonradan o da düzeltildi. Bilmeden konuşan sizsiniz. Sogutma sistemi olmayan her cihaz sıcak çalışacak diye bir şart yok, kaldı ki soğutma sistemleri cihaz daha serin çalışsın diye değil performansını daha uzun süre korusun diye var.

S20 FE'yi alacağı versiyon Snapdragon, onun da ısınması yok. Exynos versiyonu da ilk çıktığında alev alıyordu, sonradan o da düzeltildi. Bilmeden konuşan sizsiniz. Sogutma sistemi olmayan her cihaz sıcak çalışacak diye bir şart yok, kaldı ki soğutma sistemleri cihaz daha serin çalışsın diye değil performansını daha uzun süre korusun diye var.

Hiç S20 FE kullandınız mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı