6500 TL bütçeli bilgisayar toplama

Daha fazla  
Arkadaşlar bugün Vatan'a gittim, dedim 6500 TL bütçem var bana sistem toplar mısınız dedim tabii dediler. Bu 2 sistemi çıkardılar sizce hangisi?

Not: İtopya vb. yerlerden almak istemiyorum hele hele İtopya'dan ürünü aldiktan sonra gram ilgilenmiyorlar o yüzden Vatan'ı tercih ettim, ayrıca 1 günde alabiliyorum sistemi.

20190804_121113.jpg
20190804_122107.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen hafta KDV indirimi vardı keşke o zaman alsaydınız. İkisini de önermem ama illa birisi olsun derseniz 6700TL olan biraz daha iyi.

Edit: attığım sisteme 144Hz güzel bir monitör ekleyip alın çok daha iyi olur

2. El düşünürseniz imzamdaki sistemim mevcut. Anakart Ram İşlemci 2019 Şubat ayı, Ekran kartı 2019 Mart ayı vatan bilgisayardan alınma garantili faturalı hepsi mevcut.

Ben önermem intarnetten daha iyisini yapacak bir sürü kişi var forumda.
Dediğim gibi internet olmaması benim yararımadır;)
2. El düşünürseniz imzamdaki sistemim mevcut. Anakart Ram İşlemci 2019 Şubat ayı, Ekran kartı 2019 Mart ayı vatan bilgisayardan alınma garantili faturalı hepsi mevcut.
Dostum ben izmirde oturuyorum ayrıca ne kadar istiyorsun
Geçen hafta KDV indirimi vardı keşke o zaman alsaydınız. İkisini de önermem ama illa birisi olsun derseniz 6700TL olan biraz daha iyi.

Edit: attığım sisteme 144Hz güzel bir monitör ekleyip alın çok daha iyi olur
Bencede gerçekten güzel bir sistemmiş ama anakartıni bilemedim çok iyi gelmedi bana b450 daha iyi sanırsam?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı