6500 TL bütçeli bilgisayar toplama

B450 AMD B365 intelindir ve ikiside orta segment anakartlardır. Kıyaslama yapılamaz.
Çok teşekkür ederim sağolun varolun.
1. Ci fotograftaki sistem gayet iyi gozukuyor 1 tb ssd yerine 512 gb yaparak diger gereksinimlere butce ayirabilirsin diye dusunuyorum. İslemci sogutucu varmi gormedim ama islemcisi guclu bu yuzden hava sogutma almalisin en azindan adminlerden ricam duzeltme yapsinlar telden yaziyorum.
Dostum aklımda da o var zaten ama sen bana vatandan bi sistem toplıyabilirmisin bunlardan daha performanslia olani bütçe 6500 monitor dahil sevgiler saygılar
6500 düşünüyorum
Çok teşekkür ederim sağol varol 2. El düşünmüyorum:)

Evet dostum yazıyor zaten
Dostum sana vatandan bi sistem ayarladim ekran karti tuf olmak zorunda kaldi ama oldu gibi bak istersen islemci sogutucunun onemli oldugunu dusunuyorum kaliteli secmeye calistim arastir istemezsen stok fani kullanirim dersen anakart veya ekran kartina yukseltme yaparsinbuyur
Screenshot_2019-08-04-15-21-56.jpeg
Screenshot_2019-08-04-15-22-12.jpeg

Dostum sana vatandan bi sistem ayarladim ekran karti tuf olmak zorunda kaldi ama oldu gibi bak istersen islemci sogutucunun onemli oldugunu dusunuyorum kaliteli secmeye calistim arastir istemezsen stok fani kullanirim dersen anakart veya ekran kartina yukseltme yaparsinbuyurEki Görüntüle 423987Eki Görüntüle 423988
Sistem iyi ama a320 anakartla OC yapamayacağımıza göre niye sıvı soğutma var ve o ekran kartı bütçeye göre çok kötü.
Eki Görüntüle 424012
Bu da benim çözümüm, ekran kartın 1660Ti olsun ama ondan asla vazgeçme. 🙂
Sistemde monitör olması lazım ve Dual kart çok ısınıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı