6500 TL dizüstü bilgisayar önerisi

sauronungozu

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar. En fazla 6500 TL ile alınabilecek bir dizüstü bilgisayar arıyorum. Küçük Photoshop işlemleri yapacağım, Office programlarını ve neredeyse gün boyu Chrome'u kullanacağım. Bir de en fazla CS:GO, GTA 5, Witcher 3 belki RDR 2 gibi oyunlar deneyebilirim ama çok önemli değil oyun performansı. Bu bağlamda tavsiyelerinizi alabilirim, teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:

Lütfen RAM'i 16 GB yapı

Lütfen RAM'i 16 GB yapın
Hocam zaten öğrenciyim, bir de taksitle almayı düşünüyorum fazla olur bu fiyatlar bana. 6500 TL bile çok normalde benim için :(

Selamlar. En fazla 6500 TL ile alınabilecek bir dizüstü bilgisayar arıyorum. Küçük Photoshop işlemleri yapacağım, Office programlarını ve neredeyse gün boyu Chrome'u kullanacağım. Bir de en fazla CS:GO, GTA 5, Witcher 3 belki RDR 2 gibi oyunlar deneyebilirim ama çok önemli değil oyun performansı. Bu bağlamda tavsiyelerinizi alabilirim, teşekkür ederim şimdiden.

Bu oyunları deneyenileceğin bir sistem açısından baktım yoksa git en ucuz sıfır lettopu al o da işini görcektir mesela bu Windows ve web üzerinde işini görür ama oyun desen CS:GO zor açar öyle deyim

Geri
Yukarı