6500 TL laptop önerisi

.Neo.

Kilopat
Dostlar sizce hangisi daha iyidir? İkisinden birini kullanan var mı? Herkes Monster öneriyor.

Dosya Ekleri

• 20200626_160046.jpg
    20200626_160046.jpg
    83,7 KB · Görüntüleme: 78
  • 20200626_160035.jpg
    20200626_160035.jpg
    77,5 KB · Görüntüleme: 82
ryzen de tam performans için çift slot ram kullanmak lazım, hem de intelin işlemcisi daha hızlı,

bende tuf serisi vardı, fan sesi 1 hafta sonra sürekli gır gır gır ses yapmaya başladı, kasasına vs bir sözüm yok çok hoş kasa yapmışlar ama fan sesi kafamı ağrıtmıştı artık... kronik bir sorun sanırım çok iyi araştır derim.

monster kullanmadığım için yorum yapamayacağım...

Laptop şart mı masaüstü tavsiye ederim.
Aslında ben de masaüstü alma taraftarıydım ama ailem üniversitede de kullabilmem açısından laptop alacaklar.
  • 1TB HDD'den dolayı soldaki daha iyi duruyor.
    Bana da öyle geldi fakat bocaccio'nun dediklerine göre Monster daha fazla yakın geldi.
    ryzen de tam performans için çift slot ram kullanmak lazım, hem de intelin işlemcisi daha hızlı,

bende tuf serisi vardı, fan sesi 1 hafta sonra sürekli gır gır gır ses yapmaya başladı, kasasına vs bir sözüm yok çok hoş kasa yapmışlar ama fan sesi kafamı ağrıtmıştı artık... kronik bir sorun sanırım çok iyi araştır derim.

monster kullanmadığım için yorum yapamayacağım...

Ryzen 3. nesil mobil işlemciler Intel 10. nesilin çok gerisinde kalıyor. Asus'taki 1 TB hdd ssdye göre çok yavaş kalacaktır. 480 GB yetmeyecek bir depolama değil. Olmadı yanına harici bir depolama da alabilirsin sonrasında.

Geri
Yukarı