6500 TL Monitör Dahil Sistem Toplama

Showdans

Decapat
Yer
Ukryna
Daha fazla  
Merhaba. 6500 TL bütçe ile monitör dahil sistem topladım, siparişini verdim iptal etme şansımda var. Sizce nasıl? Fikirlerinizi almak istiyorum. Bu arada kullanım amacım PUBG, GTA 5, oyun, film, gibi normal kullanım gibi ve en önemlisi uzun yıllar boyunca idare etmesi için böyle bir sistem topladım. Listede olan M.2 SSD düşük boyutlu ideal fazla bir oyun yüklenmeyecek normal boyutlu olduğu için yeterli gördüm kendime Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

• Işlemci= AMD Ryzen 5 3600 3.6 GHz 35MB AM4 7NM
  • Anakart= ASUS B450 TUF Pro Gaming 2133MHz-3200MHz(OC) AM4 ATX
  • Ekran kartı= Sapphire Radeon RX590 Nitro+ Special Edition 8 GB GDDR5 256 Bit
  • -AM= Team 16 GB(2X8) t-force night hawk RGB siyah 3200MHZ CL16 DDR4
  • Kasa= Xigmatek Venom X
  • Güç kaynağı= Xigmatek X-power 650W 80Plus
  • M. 2 SSD= XPG 128 GB SX6000 Lite NVMe
  • Monitör= philips 23.8" 248E9QHSB/00 4ms 75Hz FreeSync HDMI full HD curved

Son düzenleyen: Moderatör:
İleride 480GB SSD eklersen iyi olur 128GB SSD kimseye yetmez Monitör 1ms olsa güzel olurmuş monitörü kaça aldınız?

İleride 480GB SSD eklersen iyi olur 128GB SSD kimseye yetmez Monitör 1ms olsa güzel olurmuş monitörü kaça aldınız?

Sadece monitörü vatan bilgisayar şubesinden aldım 795 tl ye indirim vardı monitörü internet üzerinden almak istemedim kargocuların halleri malum diğer parçalar internet üzerinden sipariş verdim monitörden kıstım diğer parçaların kalitesini yükselttim liste üstte ssd ye gelirsek 128 GB 20 gb windows desek 100 gb civarı pay kalıyor 55 gb GTA 5 desek geri baya alan kalıyor pubg yüklencek ufak tepek küsrat programlar derken 30 gb civarı boş alan kalıyor yani yeterli gibi düşünüyorum veyahut tam eminde deilim fikirlerinize ihtiyacım var

Kesinlikle yetmez PUBG 30GB, GTA V 65GB programlar sürücüler vs. yükleyeceksin zaman geçtikçe disk dolar ve bilgisayarın kasar benden söylemesi.

Sadece monitörü vatan bilgisayar şubesinden aldım 795 tl ye indirim vardı monitörü internet üzerinden almak istemedim kargocuların halleri malum diğer parçalar internet üzerinden sipariş verdim monitörden kıstım diğer parçaların kalitesini yükselttim liste üstte ssd ye gelirsek 128 GB 20 gb windows desek 100 gb civarı pay kalıyor 55 gb GTA 5 desek geri baya alan kalıyor pubg yüklencek ufak tepek küsrat programlar derken 30 gb civarı boş alan kalıyor yani yeterli gibi düşünüyorum veyahut tam eminde deilim fikirlerinize ihtiyacım var
Steamda GTA5 81 GB haberiniz olsun 2 gün once yükledim GTA5 i PUBG ise 20 GB boyuta sahip. Yani kafadan 100 GB bu iki oyun kapliyor kalan 28 GB size yetmez diye düşünüyorum çünkü Windows ve başka uygulamar yüklenirse yer kalmaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı