6500 TL notebook önerisi

MSI mı Monster mı?

• Oy verenlerin toplamı
    3

Nimeryaa

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Bu ay içerisinde bir gaming laptop almayı düşünüyorum. Monster ve MSI arasında ikilemde kaldım.
Monster için şu modeli düşünüyorum;
"Tulpar T5 V4.4.2 15.6" Gaming Laptop"
Tulpar T5 V4.4.2 15.6" Gaming Laptop
MSI'a gelirsek, o konuda neredeyse hiçbir fikrim yok. Aslında burada sizden istediğim, "MSI mı Monster mı?" tartışmasından önce "Monster için bir model belirledim fakat MSI için bütçeme uygun hangi modeli veya modelleri seçmeliyim?" sorusuna cevap vermenizdir. Dediğim gibi MSI'da hangi modeli almam gerektiğine karar veremedim.Eh, hal böyleyken karşılaştırma yapamıyorum.
Bütçem 6500 civarıdır. İsteğim 5500 civarı olması yönündedir fakat değecekse 6500'e kadar çıkabilirim, Teşekkürler...

MSI benim gözümde her zaman Monster'dan bir adım daha öndedir. Kullanılan ileşen kalitesi ve kasa kalitesi bakımından iki modeli yan yana koyduğunuzda zaten bu belli oluyor ama F/P açısından Monster daha iyi.

Dediklerinize kesinlikle katılıyorum. Monster F/P açısından daha iyi. MSI ise kalite bakımından bir tık daha önde. İkilemde kalmamın sebebi de tam olarak bu. Acaba performans mı yoksa kalite mi? Hangisinden ödün vermeliyim?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı