6500 TL Sistem Önerisi

iBOOOO

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam arkadaşıma F/P olarak sitem toplayacağız. 6500TL bütçemiz var.
6500 TL ile alacak olduğumuz bileşenler işlemci, anakart, RAM, PSU, kasa, soğutma. Ekran kartını ileride alacağız. Ekran, klavye, fare mevcut.

Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

İşlemci olarak F/P olarak bunu alabilirsiniz hocam 1650 Super'i bile rahatlıkla besliyor tabii ki farklı görüşler olabilir fakat başarılı bir işlemci hem de ucuza kaçmış olursunuz ekran kartına para kalır.

Anakart olarak ise

RAM olarak.

PSU olarak

Bunu oneriyorum fakat ekran karti olarak cok yuksek bir şey için yetmeyebilir eger yuksek bisi alacaksaniz islemciyi de 10400F e yukseltmeniz gerekir F/P olarak benim görüşüm olarak tabii ki kf serileride bayağı performansli onlarida tercih edebilirsin ya da AMD.

Kasa olarak.

Bunlar benim kişisel görüşüm dur tabii ki de daha F/P veya daha kaliteli sistemler cikabilir o yuzden sitedeki diğer hocalariminda fikirlerini almaniz sizin icinde iyi olur herkese iyi gunler.

İşlemci olarak F/P olarak bunu alabilirsiniz hocam 1650 Super'i bile rahatlıkla besliyor tabii ki farklı görüşler olabilir fakat başarılı bir işlemci hem de ucuza kaçmış olursunuz ekran kartına para kalır.

Anakart olarak ise

RAM olarak.

PSU olarak

Bunu oneriyorum fakat ekran karti olarak cok yuksek bir şey için yetmeyebilir eger yuksek bisi alacaksaniz islemciyi de 10400F e yukseltmeniz gerekir F/P olarak benim görüşüm olarak tabii ki kf serileride bayağı performansli onlarida tercih edebilirsin ya da AMD.

Kasa olarak.

Bunlar benim kişisel görüşüm dur tabii ki de daha F/P veya daha kaliteli sistemler cikabilir o yuzden sitedeki diğer hocalariminda fikirlerini almaniz sizin icinde iyi olur herkese iyi gunler.

Öneriniz için teşekkür ederim ama F/P derken 6500 TL bütçe için alınabilecek F/P demek istedim yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın :)
Ekran kartını 1 ay sonra alacağız o yüzden işlemci, anakart, RAM, PSU, kasa, soğutma için 6500 TL bütçemiz var. 6500 TL için alınabilecek F/P bileşenleri önerirseniz çok sevinirim.

O zaman hocam attigim listeden islemciyle anakarti degistirip bunlari koysak performans olarak faha iyi olur

İslemcinin RAM olarak zaten 3000MHz'i destekliyor diye biliyorum o yuzden ayni kalsada olur
Listedeki PSU RTX 2080 Ti'yi destekler fakat daha yuksegi için yukseltmeniz gerekir
Kasa tercih meselesi performans i yuksek tutmak için listedeki kasayi kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı