6500 TL sistem önerisi

Bütçe
6500

phawkaos

Femtopat
Daha fazla  
  • MSI GTX GeForce 1650 4 GB GDDR6
  • Intel Core i5-9400F LGA1151
  • MSI B365M PRO-VH
  • Crucial BX500 240GB
  • Crucial 8 GB 3000MT/S DDR4 CL15 RAM
  • Rampage klavye + mouse
6500 TL'ye bu alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç gün önce bu sistem 7200 TL civarına düşmüştü ama zam yapmışlar şu an 8200 TL büyük ihtimal ellerindeki stok azaldığı için fiyat arttı yoksa dolardan değil gelen zam

Malasef şu anda öyle bir pc yok o fiyata en ucuzu bu attığım veya varsa bu fiyata yakındır

Bak tam sana göre bir şey buldum benim şu anda alacak param olsa ben alırdım ama olmadığı için sana söylüyorum :D RX 570'li sistem 6600 TL çok uygun RX 570 1650 çok az fark var aralarında üstelik 16 GB Ram kaçırma derim :D

Son düzenleme:
Birkaç gün önce bu sistem 7200 TL civarına düşmüştü ama zam yapmışlar şu an 8200 TL büyük ihtimal ellerindeki stok azaldığı için fiyat arttı yoksa dolardan değil gelen zam

Malasef şu anda öyle bir pc yok o fiyata en ucuzu bu attığım veya varsa bu fiyata yakındır

Bak tam sana göre bir şey buldum benim şu anda alacak param olsa ben alırdım ama olmadığı için sana söylüyorum :D RX 570'li sistem 6600 TL çok uygun RX 570 1650 çok az fark var aralarında üstelik 16 GB Ram kaçırma derim :D

Attığın sistemi de çok beğendim yakınlar baya ama AMD tercih etmiyorum pazarlık yaptım 6000TL bırakırım dedi benim paylaştığım sisteme almalı mıyım sence

Attığın sistemi de çok beğendim yakınlar baya ama AMD tercih etmiyorum pazarlık yaptım 6000TL bırakırım dedi benim paylaştığım sisteme almalı mıyım sence
Kardeşim senin konuda paylaştığın sistem 8000 TL'yi aşar senin bütçeni geçer ayrıca bence bu zamanda AMD mi Nvidia'mı diye marka seçme lüksümüz yok hangisi daha f/p ise onu tercih etmek lazım. Hem adam 6000 TL'ye düşürmüş rx 570 ekran kartlı pc yi işlemcisi de gayet iyi kesinlikle bunu almalısın diyorum (ama şöyle bir şey de var sistem ikinci el yani belki bir parçasında arıza olabilme ihtimali var eğer yapabilirsen sistemi test edip öyle al derim)

Ha yok ben sıfır sistem almak istiyorum diyorsan 8000 TL'ye şöyle bir sistem var 1600 işlemcili 1650'li

Yeni konular

Geri
Yukarı