6500 TL sistem onerisi

• Konuyu başlatan ecuse
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 862

ecuse

Hectopat
Arkadaşlar selamlar sizden ricam 6500 liraya sistem önerir misiniz? Zaten acilmis konular vardi ancak konularda paylasilan linklerde urunler artik yok silinmis. Bu paraya sadece kasa toplanacak. Hazir sistem tavsiyesi verirseniz oyle de olur. Belki 100, 200 lira zorlayabilirim cok fark yaratacak sistemler olursa. Yazilimla ugrasiyorum oyun da oynarim. 2K monitörüm var. Size zahmet bir şeyler onerirseniz. Bu arada 5600XT 1660 Ti'li sistemler var hep hangisi daha mantikli.

Dostum tesekkurler ancak en az i5 li bir sistem almaliyim problem yasamak istemiyorum bu arada biliysun diye soruyorum internetteki testlerde rx 5600 xt daha yuksek puanlar ve fps ler almasina ragmen neden 1660 ti 1660 s oneriyorsunuz ? rx 5600 xt de bir problem mi var yoksa videodaki gibi degil mi ?
Pahalı o fiyata i5 + 5600 önerilmez.
Dostum tesekkurler ancak en az i5 li bir sistem almaliyim problem yasamak istemiyorum bu arada biliysun diye soruyorum internetteki testlerde rx 5600 xt daha yuksek puanlar ve fps ler almasina ragmen neden 1660 ti 1660 s oneriyorsunuz ? rx 5600 xt de bir problem mi var yoksa videodaki gibi degil mi ?
Bu var bir tek ama kasa biraz kötü sanırsam.

Pahalı o fiyata i5 + 5600 önerilmez.

Bu var bir tek ama kasa biraz kötü sanırsam.
Kasanin goruntusu falan umrumda degil ancak bu sistem gayet iyiymis.Guc kaynagi kaliteli degil mi ve site guvenilir mi ? Bunlarada cevap verirsen cok mutlu olurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı