6500 TL sistem toplama

OrkunErkmen

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Karne iyi olunca babam bilgisayar sözünü tutacağını hatırlattı. Bilgisayarla pek bir alakam bulunmamakta ancak tek istediğim. GTA 5 Online/Valorant/ETS 2/Cs:Go/Minecraft/Fortnite gibi oyunları rahat oynamak. Sizce bu bilgisayarlar uygun mudur?
2. el bana göre mantıklı ancak ailem istemiyor. O yüzden maalesef 0 almak zorundayım. Bu bilgisayarlar istediğim oyunu açar mı? Rahat oynatır mı? Sizin öneriniz nedir? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır oynatmaz. Bu tür sistemlerden uzak durun size en uygun apu sistem almaktır biraz bakayım önereceğim.

İkisi de alınmamalı.

Biraz bütçe artarsa bunlardan birini alabilirsiniz:
Bu iki sistem en uygunu bakmanı öneririm.

Merhaba arkadaşlar. Karne iyi olunca babam bilgisayar sözünü tutacağını hatırlattı. Bilgisayarla pek bir alakam bulunmamakta ancak tek istediğim. GTA 5 Online/Valorant/ETS 2/Cs:Go/Minecraft/Fortnite gibi oyunları rahat oynamak. Sizce bu bilgisayarlar uygun mudur?
2. el bana göre mantıklı ancak ailem istemiyor. O yüzden maalesef 0 almak zorundayım. Bu bilgisayarlar istediğim oyunu açar mı? Rahat oynatır mı? Sizin öneriniz nedir? Bilgilendirirseniz sevinirim.

GT 730 ile internete akıcı bir şekilde gezebilirsin.

APU bir sistem topladım.
Dark Raider DKCHRAIDER RGB ATX Fanlı Oyuncu Kasası Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
6.651 TL
İlerleyen zamanlarda RAM desteği yapılabilir.
APU bir sistem topladım.
Dark Raider DKCHRAIDER RGB ATX Fanlı Oyuncu Kasası Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
6.651 TL
İlerleyen zamanlarda RAM desteği yapılabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu da oyun testleri, buna yakın FPS değerleri alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı