6500 TL Sistem Toplama

Anakart sisteme göre düşük kalmış ama alınabilir. Kara cumayı bekleyin ve o zaman bu konuyu öne çıkarın. Nanokatalog kara cuma indirimi yapsa GTX 1080'li sistem bile toplarsınız ama sanmam yurtdışı garantili firma olduğu için :)

Ah dolar ah! Attığım sistemin fiyatı bile artmış. Anakartı ben de fark ettim. Kendim de bir sistem düşünebilirdim fakat hataları bazen göremiyorum o yüzden açtım konuyu. Bir de Vatan'da 1070 Ti Armor 3100 civarlarına düşüyor. Mantıklı mı mantıksız mı bilmiyorum uzun zamandır takip etmiyorum.
Aslında bu aralar bu bütçede çoğu insan sistem topluyor. Ortak bir konu açıp indirimde olan parçaları teker teker alsak güzel olurdu.
Mantıklı bir sistem olursa beklememeyi düşünüyorum.

Son düzenleme:
Ekran Alıntısı.PNG

Nanokatolog'dan burası stokta var mı diye kontrol ettir destekten var ise sipariş et. Kontrol etmezsen ve stokta yok ise 19-21 gün sürer gelmesi muhtemelen var ise 1 haftada gelir.
Ekran Alıntısı.PNG

Burası Sinerji'den direk sipariş edebilirsin.
6800 TL tutuyor.
Ryzen 7 1800X burda ucuz olduğu için seçtim bilmiyorum nasıl oldu.
@DENlZ @FurkanAltun

@Elyr Güç kaynağı ve kasa hakkında araştırma yaptım. Onlar tamam. Kasa hepsiburada daha ucuz onu almalıyım galiba. Nanokatalogun desteğine bize ulaşın kısmından mı ulaşıyoruz?

Son düzenleme:
Çevrimiçi değiller. 1800x için işlemci soğutucu olarak ne öneririsiniz. Ben Sahibindenden Wraith Spire düşündüm.

@GhostSoldier
Kontrol edip alabilirsin çalışıyor ise. Ama Nanokatolog'a sormak lazım bir ben bakayım. Veya sen konu aç ben pek anlamıyorum desteğinden sipariş edenlere sor onlar yardım eder.
@DENlZ

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı