6500 TL'ye GTX1660S-R5 3600 sistem toplama

Bütçe
6500
SSD'yi daha önce araştırmıştım ancak ilk defa sizi gördüm kronik sorunlu diyen bu SSD'nin WD Blue NVMe M.2 SSD ile neredeyse aynı olduğunu bir çok forumda okudum. Bilmiyorum.
SSD kronik sorunlu değil, arkadaş biraz sallamış. Bu arada Gaming Gen'deki sistemin fiyatı gayet güzelmiş, ben de onu öneriyorum.

Kronik sorunlu diyoruz. Tüm ürünlerde var. Büyük ihtimalle aldık falan diyeceksiniz siz alıp sorunsuz kullandınız diye diğer insanları riske atamam.

Bu model kronik sorunlu değil bunun SATA olan modeli kronik sorunlu çoğu yerde karıştırılıyor sizde karıştırmış olabilirsiniz.

:)

Attığın bütün forumlar SATA olan model için.

:)
Yukarıyı tekrar okursanız SSD Plus modeli değil, arkadaş da Plus modeli olmadığını belirtmiş zaten. Siz inadına Plus modelindeki hataları söylüyorsunuz Ultra'yı değil :)

Yukarıyı tekrar okursanız SSD Plus modeli değil, arkadaş da Plus modeli olmadığını belirtmiş zaten. Siz inadına Plus modelindeki hataları söylüyorsunuz Ultra'yı değil.
Canım benim Plus olandan da normal olandan da attım. Bir Plus bir tane SanDisk model geneli. Ultr model SanDisk'e bağlı değil mi?

Aşağıdaki sistemi öneririm, işlemcisi biraz daha güçsüz olsa da daha iyi anakart, kasa, güç kaynağı, ekran kartı, SSD bulunduruyor.
- Intel Core i5 10400F 6C/12T işlemci (1370TL-Trendyol)
- ASUS Prime B460M-A anakart (650TL-Hepsiburada)
- NeoForza Black Faye 8GB 3000MHz CL15 bellek (280TL-N11) (İki adet)
- XFX RX5600XT Thicc II Pro 6GB ekran kartı (2670TL-Trendyol)*
- Kingston A2000 500GB NVMe SSD (570TL-Hepsiburada)
- XPG Invader ARGB kasa (480TL-İncehesap)
- Zalman GigaMax 550W 80+ Bronze güç kaynağı (450TL-İncehesap)

Püff... Ne bileyim ya. SanDisk kronik diyorlar tek bildiğim bu.

Buraya bakabilirsiniz. Gördüğünüz gibi sorunlu olan SSD Plus modeli, Ultra değil. Yanlış yönlendirmeyin insanları.

Aşağıdaki sistemi öneririm, işlemcisi biraz daha güçsüz olsa da daha iyi anakart, kasa, güç kaynağı, ekran kartı, SSD bulunduruyor.
- Intel Core i5 10400F 6C/12T işlemci (1370TL-Trendyol)
- ASUS Prime B460M-A anakart (650TL-Hepsiburada)
- Neo Forza Black faye 8 GB 3000MHz CL15 bellek (280TL-N11) (iki adet)
- XFX RX 5600XT thicc II Pro 6 GB ekran kartı (2670TL-Trendyol)*
- Kingston A2000 500GB NVMe SSD (570TL-Hepsiburada)
- XPG ınvader ARGB kasa (480TL-İncehesap)
- Zalman gigamax 550W 80+ Bronze güç kaynağı (450TL-İncehesap)

Çok teşekkür ederim ancak ben hazır bir sistem satın almak istiyorum.(Pandemideyiz açık net Cafe bilgisayarcı falan bulmak zor bunu montajlatmam için ayrıca RAM'lerimin 8E işlemcimin Quad Core 2 Q9300'e ekran kartımın GT 9500'e dönüşmesini istemiyorum 'tanıdığım bir net Cafe'ci yok')

Geri
Yukarı