6500 TL'ye hazır sistemin ekran kartını değiştirmeli miyim?

Asus TUF 3 ün çok fena ısınma sorunları var.Hiçbir şekilde önermiyorum almayın aldırmayın.Bu arada sadece RX5700 için konuşuyorum,1660S modelleri vb. gayet iyi.Tomshardware gibi forumlarda konu açabilirsiniz veya var olan konuları inceleyebilirsiniz.Youtube'da model ismini aratarak da bulabilirsiniz.80 dereceleri geçiyor haberiniz olsun yani.

Monitör için bütçeniz ve istediğiniz ekran boyutu nedir ?
Bütçem 2000 TL civarı monitör boyutunun ise 27'' den büyük olmamasını tercih ederim.
Asus TUF 3 ün çok fena ısınma sorunları var.Hiçbir şekilde önermiyorum almayın aldırmayın.Bu arada sadece RX5700 için konuşuyorum,1660S modelleri vb. gayet iyi.Tomshardware gibi forumlarda konu açabilirsiniz veya var olan konuları inceleyebilirsiniz.Youtube'da model ismini aratarak da bulabilirsiniz.80 dereceleri geçiyor haberiniz olsun yani.
Cevabınız için teşekkürler. O yükseltmeden vazgeçtik zaten. Onun yerine ''FX RX 5700 XT RAW II Ultra 8GB GDDR6'' ekran kartı yükseltmesini yaptık.

Bütçem 2000 TL civarı monitör boyutunun ise 27'' den büyük olmamasını tercih ederim.

Cevabınız için teşekkürler. O yükseltmeden vazgeçtik zaten. Onun yerine ''FX RX 5700 XT RAW II Ultra 8GB GDDR6'' ekran kartı yükseltmesini yaptık.
İyi seçim

Monitör için ayrı konu açalım.

24" olarak bu iki monitörden biri tercih edilebilir.

27" istersen aldığın sistemin monitör bölümünde yukarıdaki iki modelin de 27" versiyonu var ve 1900TL civarı fiyata eklenebiliyor.

24" olarak bu iki monitörden biri tercih edilebilir.

27" istersen aldığın sistemin monitör bölümünde yukarıdaki iki modelin de 27" versiyonu var ve 1900TL civarı fiyata eklenebiliyor.
Tekrardan cevabınız ve sistem hakkındaki yardımınız için teşekkür ederim.

Asus TUF dan iyidir.Ayrıca ısınma sorunu da yok bildiğim kadarıyla.Ayriyetten yanında 40 dolar steam kodu veriyorlar.40 dolar için 1-2 derece fazla sıcaklıklara çıkmasında sorun yok.
40 doları sadece mech serisinde mi veriyorlar? Cevap hayırsa hangi marka modelde veriyorlar yardımcı olur musunuz? Yakın zamanda bende sistem toplayacağım 1660 Super Gaming x kullanacağım.

Geri
Yukarı