6500 TL'ye kadar HP yazıcı mı alınmalı Epson yazıcı mı?

R. Berat YAŞAR

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 7 5800x3D / Gigabyte X570 Aorus Elite (Rev 1.0) / Corsair Vengeance 16GB(2x8GB) 3200Mhz CL16 /PowerColor Red Devil RX 6750XT OC- MSI NVIDIA GeForce RTX2070 Gaming Z / ADATA 256GB XPG SX6000 PRO NVMe M.2 SSD / Seagate BarraCuda 2TB 7200RPM 256MB HDD / CM MasterLiquid ML240L / Dark N10 PRO / High Power 850W 80+ Gold 14cm
Meslek
Harita Mühendisi
Arkadaşlar merhaba, 6500 TL'ye kadar bütçem var. Ben Epson L3252 modelini düşünüyordum ancak bu modellerde mürekkep pad hatası veriyormuş ilerleyen zamanlarda. İnternette HP Smart tank 519 ve Smart tank 580 modelleride iyi gözüküyor. Sizce hangi modeli almam uzun kullanım açısından daha sağlıklı olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mürekkep Tanklı yazıcılar arasında en güzel seçenecek EcoTank serisi bence. Ecotank L3252 hoşunuza gittiyse alabilirsiniz. Ayrıca pad hatasının çözümü basit, Youtube üzerinde bir sürü video mevcut. Çok yoğun bir şekilde baskı almayacaksanız pad hatasını kafaya takmayın. Uzun bir süre karşılaşmazsınız zaten.

Mürekkep tanklı yazıcılar arasında en güzel seçenecek ecotank serisi bence. Ecotank L3252 hoşunuza gittiyse alabilirsiniz. Ayrıca pad hatasının çözümü basit, YouTube üzerinde bir sürü video mevcut. Çok yoğun bir şekilde baskı almayacaksanız pad hatasını kafaya takmayın. Uzun bir süre karşılaşmazsınız zaten.

Hocam mesela ben bu ürünü alacağım öyle sürekli bir yazıcılık işim yok ancak bazen olmadık zaman lazım oluyor ve ne hikmetse kırtasiyeler kapalı oluyor o yüzden bu sorunlarla uğraşmamak için alacağım. O zaman bu ecotank serisini almak daha mantıklı.

Hocam mesela ben bu ürünü alacağım öyle sürekli bir yazıcılık işim yok ancak bazen olmadık zaman lazım oluyor ve ne hikmetse kırtasiyeler kapalı oluyor o yüzden bu sorunlarla uğraşmamak için alacağım. O zaman bu ecotank serisini almak daha mantıklı.
Evet hocam bence L3252'yi almanızda bir sakınca yok, işinizi fazlasıyla görür. Hayırlı olsun şimdiden.

Yeni konular

Geri
Yukarı