6500 TL'ye kadar laptop önerisi

Bütçe
6500

Hamenne

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Ben laptop almayı düşünüyorum. Bütçem 6500 TL civarında. En üst limitim bu kadar, belki 100 lira daha çıkarım ama daha fazla veremem. Eski konulara baktım, o zamanki laptoplar 8000 TL civarı olmuş. Masaüstü alamam zaten masaüstü bilgisayarım var. Çok fazla oyun oynamıyorum, en fazla GTA V oynarım.

Merhaba öncelikle bu önereceğim laptopu ben hiç kullanmadım bir arkadaşım kullanıyor ve biz onunla GTA 5 vs girebiliyoruz senin için bu fiyata en iyisi o olabileceğini düşünüyorum 8 GB RAM 2400 MHz, 256 GB SSD, AMD Radeon R530 4 GB ekran kartı, Core i7 8550u işlemci 4 çekirdek 8 MB ön bellek bence senin için yeter.
İyi oyunlar dilerim.

Merhaba öncelikle bu önereceğim laptopu ben hiç kullanmadım bir arkadaşım kullanıyor ve biz onunla GTA 5 vs girebiliyoruz senin için bu fiyata en iyisi o olabileceğini düşünüyorum 8 GB RAM 2400 MHz, 256 GB SSD, AMD Radeon R530 4 GB ekran kartı, Core i7 8550u işlemci 4 çekirdek 8 MB ön bellek bence senin için yeter.
İyi oyunlar dilerim.
Stoğu yok onun.

En yüksek ayarlarda GTA 5 oynayabilirsiniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Selam biraz gec oldu ama ben aspire 5 i satin aldim gayet memnunum tek bir sikinti var sadece ekran 1hz olarak gorunuyor onu duzeltmenin yolu varmidir veya yeni konu acayimmi ve tavsiyeniz icin cok tesekkurler.

Selam biraz gec oldu ama ben Aspire 5'i satin aldim gayet memnunum tek bir sikinti var sadece ekran 1Hz olarak gorunuyor onu duzeltmenin yolu var midir veya yeni konu acayim mi ve tavsiyeniz için cok teşekkürler.

Bilmiyorum ama yeni konu veya YouTube'da araştırabilirsiniz.

Geri
Yukarı