6500 TL'ye PC önerisi

Yasin Uzun

Picopat
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar yukarıda belirtmiş olduğum gibi 3500 ile 6500 lira bütçem var ve o bütçem aralığında bir PC önerirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Intel'i 3 10100F.
RX 6500 XT.

Gibi sistem toplayabilirsin.
Bu sistem en az 8300'e geliyor.
Herkese merhaba arkadaşlar yukarıda belirtmiş olduğum gibi 3500 ile 6500 lira bütçem var ve o bütçem aralığında bir PC önerirseniz sevinirim.
APU sistem bakmanızı tavsiye ederim ya da bir kere alayım bitsin derseniz RX 6500 XT sistem toplayabilirsiniz. En az 8300'e geliyor RX 6500 XT sistemler.

APU sistem bakmanızı tavsiye ederim ya da bir kere alayım bitsin derseniz RX 6500 XT sistem toplayabilirsiniz. En az 8300'e geliyor RX 6500 XT sistemler.

Evet ama yani başkada sistem toplanmaz bence ya yani pek işini görceni sanmıyorum.
Ama ilk dış kasa almaz ise toplayabilir belki.

Evet ama yani başkada sistem toplanmaz bence ya yani pek işini görceni sanmıyorum.
Ama ilk dış kasa almaz ise toplayabilir belki.
İyi güzel de 8300'e çıkabilecek mi? Bu bütçe ile zorlarsa GTX 1050 Ti sistem toplar. En mantıklı APU ile idare edip daha sonra ekran kartı takmak. Boşuna vermiyor ya parayı.

İyi ama ben biraz ucuza bakıyorum cünkü oyunu saddece biraz oynasam oynarım öteki gibi müzik yapımı ve yazılım la uğrasıcağım.

İyi ama ben biraz ucuza bakıyorum cünkü oyunu saddece biraz oynasam oynarım öteki gibi müzik yapımı ve yazılım la uğrasıcağım.
Ucuza bakıyorsanız, APU sistemden başka çare yok gibi. İsterseniz güçlü ekran kartı olsun, çoğu şeyi yapabileyim; RX 6500 XT sistem toplamalısınız.

Geri
Yukarı