65000 TL'ye sistem önerisi

Bütçe
60-65
Hocam msi seçmişsiniz görmedim ama sürülü geliyor ya da içinden çıkıyor. Şimdilik yeterli yaklaşık 1 sene sonra değiştirirsiniz bence.

Hocam şimdilik gerek yok bence tayfun hocam sence?
Hocam sıvı soğutmayı ne seçtiniz thermalright mı?
Sıvı soğutmamız bu hocam.
Termal macuna şimdilik gerek yok derken, sistemi toplarken termal macun sıkmayacak mıyız? O da mı değişti :)

Hocam msi seçmişsiniz görmedim ama sürülü geliyor ya da içinden çıkıyor. Şimdilik yeterli yaklaşık 1 sene sonra değiştirirsiniz bence.
Anladım, tamamdır o zaman macun almıyorum. Başka ihtiyacım olan bir şey olur mu sizce?

Sıvı soğutmamız bu hocam.
Termal macuna şimdilik gerek yok derken, sistemi toplarken termal macun sıkmayacak mıyız? O da mı değişti :)

Anladım, tamamdır o zaman macun almıyorum. Başka ihtiyacım olan bir şey olur mu sizce?
Şu an toplam ne kadar tuttu hocam. Ethernet kablosunu pcye takıp mı kullanacaksınız wifi ile mi? Anakart neydi hocam kaçırmışım.
Düzeltme anakart wifi özelliği varmış hocam kusura bakmayın klavye mouse kulaklığınız var mı?

Şu an toplam ne kadar tuttu hocam. Ethernet kablosunu pcye takıp mı kullanacaksınız wifi ile mi? Anakart neydi hocam kaçırmışım.
Düzeltme anakart wifi özelliği varmış hocam kusura bakmayın klavye mouse kulaklığınız var mı?

Anakart bu.
Şu an için Wi-Fi kullanacağım, ama kablo çekmek içinde yerim müsait. Çok problem olursa kablo da çekebilirim.

@Sametgnr anakartı verdiniz mi? Amazon'da indirime girmiş. Hemde Amazon resmi satılıcı. Parçaları vermeden önce Akakçe'den bakıp alın fiyatlar sürekli değişiyor. Pahalı yerlerden almayın. Link bırakın bakalım fiyatına.

Toplam ne kadar oldu hocam şimdi?

Sistem komple neredeyse 78K tuttu şu an.

@Sametgnr anakartı verdiniz mi? Amazon'da indirime girmiş. Hemde Amazon resmi satılıcı.
Sipariş verdim hocam. Ne kadar fiyat fark ediyor. Taksit ile almıştım siparişi iptal edersem muhtemelen karta geri yansıması da taksit ile olacak diye düşünüyorum. Biz 7.136,04 TL ye aldık anakartı.

Yeni konular

Geri
Yukarı