65000 TL'ye sistem önerisi

Bütçe
60-65
Hocam yanlış linki atmışım 😁

Hocam taksitle ile iade olur kötü oldu bu. Taksitli fiyatı mı 78K sistem

Hocam tıklayınca anakart çıkıyor ama nasıl yanlış link? Siparişi verdim çoktan. b650m ve b650 modeli vardı o şekilde mi yanlış link oldu acaba

Parçaların hepsini ayrı yerlerden aldığım için bazı yerlerde taksit oldu bazı yerlerde olmadı. Sadece sistemin fiyatı 78K. Vade farkı uygulayanlara taksit yaptırmadım zaten.

Tüm parçalar sipariş verildi mi? Vermediğiniz varsa ucuz satan var mı bakalım.
Konuya balıklama atladım kusura bakmayın ama, bende 62 63k arası bir sistem topluyorum, yeni konu açacaktım ancak mevcut konu varmış, fiyatlarda benzer olduğu için bu kasa üzerinden tavsiye verebilirseniz mutlu olurum.

Tüm parçalar sipariş verildi mi? Vermediğiniz varsa ucuz satan var mı bakalım.
Hepsinin siparişini verdim hocam.

Konuya balıklama atladım kusura bakmayın ama, bende 62 63k arası bir sistem topluyorum, yeni konu açacaktım ancak mevcut konu varmış, fiyatlarda benzer olduğu için bu kasa üzerinden tavsiye verebilirseniz mutlu olurum.
DDR5 mi topluyorsunuz hocam?

Evet Hocam, ana parçalar olarak 7800x3d 4070 Super olacak. Eğer fiyat konusunda 62 63 geçmeyecek şekilde bir sistem bulabiirsem belki 4070ti super çıkabilirim.
Benim sistemden ekranı ve sıvı soğutmayı çıkartırsak 64-65K lara geliyor sistemin fiyatı. 4070 Ti Super kullandık. Bir süre sıvı soğutma olmadan idare edilebilirse benim için toplamış olduğumuz sistemi de düşünebilirsiniz. Ya da ekran kartını super kullanmayarak komple bir sistem yapılabilir.

Geri
Yukarı