65000 TL'ye sistem önerisi

Bütçe
60-65
65 bine çıkarsa Galax sg Ti Super. Çıkmazsa Galax 4070 Super ex alınır. Oda 56 bin tutuyor.
65Bine topladığınızda PSU ve soğutucuda dahil mi

56 bine dediğim üstteki mesajım gibi ya da daha da düşürmek istiyorsanız işlemciyi 7600 yapabilirsiniz. O zamanda 50 binin altına düşecektir.
7800 en iyisi dediler oyun için o yüzden onu düşürmek istemedim

Daha önce açmıştım o yüzden 1 ay açılmıyormuş.

Tam bütçenizi belirtin. 7800x3D istiyorsanız B650 giriş seviye ya da a seviye anakart fazla düşük kalır. Keza RAM'lerde 5200MHz işlemcinin performansını düşürür. Oynadığınız oyunlar neler? Fikir sahibi olalım. Bilgi vermeden olmuyor.

Tam bütçenizi belirtin. 7800x3D istiyorsanız B650 giriş seviye ya da a seviye anakart fazla düşük kalır. Keza RAM'lerde 5200MHz işlemcinin performansını düşürür. Oynadığınız oyunlar neler? Fikir sahibi olalım. Bilgi vermeden olmuyor.
Ortalama 60k Bütçem var, Araştırmalarım sonucu 7800de karar kıldım. Her Türlü oyunu oynuyorum genelde online ama artık hikayeli oyunlarda oynamak istiyorum. Anakart konusunda bilgim olmadığı için size bırakıyorum. Bu bütçe ile çok iyi olmasa da iyi bir sistem toplamak istiyorum. Şuan bütcem kısıtlı olduğu için ilerde eklemeler değiştirmeler de yapmak istiyorum. Son olarakda Beyaz renk kasa istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı