7000-8000TL monitör dahil sistem önerisi

44Nihat07

Kilopat
Şu an İtopya'da indirim var bende bunu fırsat bilip sistem toplamak istiyorum. Bir sistem topladım bu sistem iyi midir? Veya bu bütçede başka öneriniz var mı?

1605883420139.png

Resimdede görmüş olduğunuz üzere bu klavye dahil fiyat, en önemli sorum 10100F ve RTX2060 darboğaz yapar mı? (Testlerde 2600X ile yarışıyor ama işlemcinin adı insanı korkutuyor )
Bütçem Max 8000TL ama ne kadar ucuz olursa o kadar iyi ve bu arada klavye olması şart değil ileride yenilerim acele değil.
Ek soru:
İncehesap'ta buna benzer indirim olur büyük ihtimalle haftaya ama bu indirim mi daha büyük olur o mu?

Şu an İtopya'da indirim var bende bunu fırsat bilip sistem toplamak istiyorum. Bir sistem topladım bu sistem iyi midir? Veya bu bütçede başka öneriniz var mı?

Eki Görüntüle 744343

Resimdede görmüş olduğunuz üzere bu klavye dahil fiyat, en önemli sorum 10100F ve RTX2060 darboğaz yapar mı? (Testlerde 2600X ile yarışıyor ama işlemcinin adı insanı korkutuyor )
Bütçem Max 8000TL ama ne kadar ucuz olursa o kadar iyi ve bu arada klavye olması şart değil ileride yenilerim acele değil.
Ek soru:
İncehesap'ta buna benzer indirim olur büyük ihtimalle haftaya ama bu indirim mi daha büyük olur o mu?
Yapmaz ama ekran kartınız ısınan bir model bunu yapsanız GIGABYTE Radeon RX 5600 XT GAMING OC 6GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı | ITOPYA daha serin olur.

Sistem toplamak indirim olunca mı aklınıza geliyor? Hiç anlamıyorum şu düşünceyi. "İndirimler başlamış bir sistem toplayayım."

PSU ve ekran kartı değişirse sistem fena değil ama fiyatları Akakçe'den karşılaştırıp seçin. Daha pahalıya ürün almış olmayın.

Yapmaz ama ekran kartınız ısınan bir model bunu yapsanız GIGABYTE Radeon RX 5600 XT GAMING OC 6GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı | ITOPYA daha serin olur.
teşekkürler yanıtınız için bende 5600xt isterim aslında ama rtx teknolojisini çok merak ediyorum ondan bunu tercih ettim yoksa 5600xt daha performanslı diye biliyorum
Sistem toplamak indirim olunca mı aklınıza geliyor? Hiç anlamıyorum şu düşünceyi. "İndirimler başlamış bir sistem toplayayım."

PSU ve ekran kartı değişirse sistem fena değil ama fiyatları Akakçe'den karşılaştırıp seçin. Daha pahalıya ürün almış olmayın.
belkide benim kurduğum cümle yanlış anlaşıldı, doğrusu bi kaç haftadır bekliyorum sistem toplamak için indirim bekliyordum sonunda geldi

5600XT daha performanslı değil. 2060 daha iyi.

Anlıyorum RTX teknolojisini merak ediyorsunuz ancak, 2060'ta iyi bir RTX performansı alamazsınız. Anca Minecraft'ta kasmadan oynarsınız o da belki.

Teşekkürler yanıtınız için bende 5600XT isterim aslında ama RTX teknolojisini çok merak ediyorum ondan bunu tercih ettim yoksa 5600XT daha performanslı diye biliyorum.

Hocam RTX 2060'ta kullanılan teknoloji varla yok arasında olduğu için RX 5600XT 3 fanlı bir de o yüzden RX 5600XT almanız sizin yararınıza ama yine de siz bilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
O ekran kartını almayın.

O RAM yerine bundan iki tane alın.

O PSU yerine bundan alın.

Monitör ve klavye hakkında pek bilgim yok maalesef.

5600XT daha performanslı değil. 2060 daha iyi.

Anlıyorum RTX teknolojisini merak ediyorsunuz ancak, 2060'ta iyi bir RTX performansı alamazsınız. Anca Minecraft'ta kasmadan oynarsınız o da belki.
zaten çok oyun oynamıyorum CoD oynayacağım. arkadaştada 2060 var o rtx ile ultra+rtx ile 70+fps alıyormuş 2600x işlemci ile ben orta ayarda 100 fps alsam yeter diye düşündüm birde en önemlisi cyberpunk

Geri
Yukarı