6500TL Sistem Tavsiyesi

Aldım gitti :D Geriye 4000 TL kaldı... her şeyi sığdırabilecek miyiz acep?.. Vatan'da da çok güzel indirimler varmış. ASUS B450 TUF alınır gibi, değil mi?
O indirimi kaçırmayın direkt sipariş edin zaten geriye monitör, ekran kartı pasa psu kalıyor.
Aldım gitti :D Geriye 4000 TL kaldı... her şeyi sığdırabilecek miyiz acep?.. Vatan'da da çok güzel indirimler varmış. ASUS B450 TUF alınır gibi, değil mi?
Sapphire Pulse AmdRadeon RX 580 8G OC 256 Bit GDDR5 (DX12) Fiyatı
Dark N5 Mavi Led Fan USB 3.0 mATX/ATX Mid Tower Kasa
SilverStone 600W Strider Essential Serisi 80+ Güç Kaynağı
Acer 23,6
böyle alırsınız miss gibi olur.
Hocam daha önceki alışverişlerimde 1 haftada gelmişti aşağı yukarı.

Şu ya da bu kasa alınır mı? Phanteks P350X daha mı iyi bir seçim olur?
WD 1TB Blue 64MB 7200rpm (WD10EZEX) Harddisk
WD 240GB Green Okuma 540MB-Yazma 465MB SATA SSD(WDS240G2G0A)
bunlarıda alırsınız olur biter.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Silinen üye teşekkürler hocam fakat monitör sonraya kalacak ve ekran kartını ikinci el almaya çalışacağım :) Bir de aklım o attığım linklerdeki Cooler Master kasalara takıldı. Güzel görünüyorlar baya.

@Silinen üye teşekkürler hocam fakat monitör sonraya kalacak ve ekran kartını ikinci el almaya çalışacağım :) Bir de aklım o attığım linklerdeki Cooler Master kasalara takıldı. Güzel görünüyorlar baya.
Doğrudur hocam ama önerim ikinci el ekran kartı almamanız olur rx 580 8 gb 1700 tl bence gayet iyidir eğer daha iyisi diyorsanız biraz bekleyip rx 590 alabilirsiniz gayet güzel kart olacağa benziyor fiyatı 2500 civarı olur ikinci elden daha mantıklıdır.

@Silinen üye 144Hz monitör ile kullanacağım için daha güçlü (1070 gibi) bir kart almak istiyorum temiz bulabilirsem. Bulamazsam mecburen RX580 alacağım tabii ki.
1070 için max bütçeniz nedir araştırayım sizin için.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı