6500TL sistem toplama tavsiyesi

En iyisi bu.

Arkadaşlar hepinize öncelikle teşekkür ederim.

Niye Ryzen 5 3400G tercih ettiğiniz? Apu sistem toplamıyorsunuz ki? Ayrıcaq bugün İncehesap Gaming Gecesi var. Orada belki istediğiniz ürünü daha ucuza bulabilirsiniz.

İnternet üzerinden almayı düşünmüyorum. Vatan gibi yerlerden almak istiyorum.

O sisteme para verilmez şahsen. Hem APU işlemci tercih edilmiş hem de ekran kartı bulunuyor sistemde.

Belleklerin fiyatı çok fazla.

Seçilen kasaya dahil olarak gelen PSU'da kronik coil whine sorunu var.

Bilgi için teşekkürler. Coil whine sorunu nedir?

3500X
1660S
B450MS2H
16 GB RAM
480GB SSD
Mesh kasa 600W PSU.
144Hz monitör.
1650 almışsınız 570'den güçsüz ve pahalı. APU işlemci almışsınız. Üstteki belirttiğim sistemi alabilirsiniz bu bütçe ile.

Apu olduğunu bilmiyordum teşekkürler bilgi için.

@Silinen üye böyle bir sistem daha mantıklı olur. Ekstra olarak sizin bahsettiğiniz monitör de eklenebilir bu sisteme.

Tek tek almayı düşünmüyorum. Daha önce hiç sistem birleştirmedim. Yaşadığım yere bilgisayarcı çok uzak. İstanbula gidip toplamayı düşünüyorum.
Teşekkürler öneri için.

Coil whine sorunu nedir?
Bobin sızlaması/ağlaması.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ayrıca Vatan'dan almanızı kesinlikle önermem. Muhtemelen gittiğinizde size o resimdeki dengesiz oluşturulmuş sistemi kitlemeye çalışacaktırlar. Boş yere paranızdan olmayın. En güvenli ve kalitelisi internetten tek tek almaktır. Sonuçta her bileşeni istediğiniz gibi seçiyorsunuz. O hazır sistemler gibi ekran kartı yüksek olsun diye saçma PSU'lar vesaire koymamış olacaksınız.

Toplama konusu ise oldukça basit. Her insan 3-5 video izleyerek yapabilir emin olun. Technopat'ın Youtube kanalında bulunan sistem toplama videolarını izleyebilirsiniz. Veya başka kanalların fark etmez. Tabii şahsi görüşüm en iyisi Technopat'ın videoları.

Bobin sızlaması/ağlaması.

Ayrıca Vatan'dan almanızı kesinlikle önermem. Muhtemelen gittiğinizde size o resimdeki dengesiz oluşturulmuş sistemi kitlemeye çalışacaktırlar. Boş yere paranızdan olmayın. En güvenli ve kalitelisi internetten tek tek almaktır. Sonuçta her bileşeni istediğiniz gibi seçiyorsunuz. O hazır sistemler gibi ekran kartı yüksek olsun diye saçma PSU'lar vesaire koymamış olacaksınız.

Toplama konusu ise oldukça basit. Her insan 3-5 video izleyerek yapabilir emin olun. Technopat'ın Youtube kanalında bulunan sistem toplama videolarını izleyebilirsiniz. Veya başka kanalların fark etmez. Tabii şahsi görüşüm en iyisi Technopat'ın videoları.
Çok sağolun bilgilendirmeler için. Biraz düşüneceğim, önce aldığım ölü pikselli laptobu iade etmemiz lazım.

Geri
Yukarı