6500TL'ye kadar telefon tavsiyesi

Hocam kavgayı ayırmaya gelip de aradan iki tokat atıp aradan kaybolan adamlar gibisiniz. 🙂 Birinden birini savunun.😃
Bu konuya önceden mesaj yazmamışım.
Çoğu kişi eski iPhone cihaz kullanıp kötü olduğunu söylüyor. Tabii ki batarya olarak eski iPhone cihazlar kötü ama yeni cihazları kullanırsanız demek istediğimi anlarsınız.

Emin ol RAM iPhone da önemli değil 3GB RAM'a sahip P Smart 2018 telefonum hiçbir işlem yapmadığım halde arkada uygulama dahi açık değilken 1,5 GB RAM kullanıyordu bir daha Çin'li telefonmu Allah korusun en kötü Samsung alırım çinlilerin yazılımı çok sıkıntılı 1GB RAM'li iPhone 5S kullandım keşke kırmasaydım diyorum taş gibi telefondu tek bir kasma dahi yoktu mesele RAM değil şu an da SE 2020 kullanıyorum memnunum 12 GB RAM'lı telefonlara taş çıkartır.
Ayfon kral ya elma en iyisi

Screenshot_20210323_214900_com.google.android.youtube.jpg

YouTube'da görmüştüm bu videoyu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam kendiniz kullanmadan pek bir şey demeyin TikTok pek güvenilir bir kaynak değil ki zaten Huawei'nin kamerası kötü diyen olmadı.

YouTube'da görmüştüm bu videoyu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
40x zoom yapabilmek için Google hizmetlerinden feragat etmeniz lazım.

Hocam kendiniz kullanmadan pek bir şey demeyin TikTok pek güvenilir bir kaynak değil ki zaten Huawei'nin kamerası kötü diyen olmadı.

Arkadaş Çin'li cihaz diye laf ettiği iPhone da göğe çıkardığı için attım bu videoyu zaten çinlilerin de önde olduğu şeyler var ABD Huawei'nin iPhone geçeceğini düşündüğü için ambargo koydu mesela korkudan.

Arkadaş Çin'li cihaz diye laf ettiği iPhone da göğe çıkardığı için attım bu videoyu zaten çinlilerin de önde olduğu şeyler var ABD Huawei'nin iPhone geçeceğini düşündüğü için ambargo koydu mssela korkudan.

Hocam Huawei farklı Xiaomi farklı?
Cümlede bir tane bile Huawei geçmiyor zaten Huawei ile Xiaomi aynı ara yüzümü kullanıyor?
Ve evet orada ırkçılık yok Çin'in iki büyük dev telefon markası Xiaomi durum belli. Huawei de ise (kendilerinin suçu değil) Google yok.

Konu sahibi ortada yok biz burada birbirimizi yiyeceğiz.
Hayır bilgide alamıyoruz belki Xiaomi kullanmak istemiyor ya da iOS bir telefon kullanmak istemiyor.
Belki 1-2 sene kullanacak belki 4-5 sene.
En az 4 sene kullanacağım. IOS istemiyorum. Konuyu okudum fakat çok kafam karıştı. Son tavsiye olarak ne önerirsiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı