650TL klavye önerisi

Bütçe
650

kai.zen

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi klavye arıyorum. FPS odaklı oyunlar çok oynuyorum Switch tercihim red fakat Blue da olur.

650 TL bandında Red Switch bulabilmen pek mümkün değil Türkiye piyasasında. İki klavye var önerebileceğim ilki Redragon K656R-1 diğeri ise GameNote KB587L. Bu fiyat bandında önerilen iki klavyeden bir tanesi.

Forum olarak ise bir gündür indirim beklediğimiz Logitech K835 var birde. Logitech K835 Red Switch seçebiliyorsun bu arada şu anki fiyatı tuzlu bence indirimi gördükten sonra.

650 TL bandında Red Switch bulabilmen pek mümkün değil Türkiye piyasasında. İki klavye var önerebileceğim ilki Redragon K656R-1 diğeri ise GameNote KB587L. Bu fiyat bandında önerilen iki klavyeden bir tanesi.

Forum olarak ise bir gündür indirim beklediğimiz Logitech K835 var birde. Logitech K835 Red Switch seçebiliyorsun bu arada şu anki fiyatı tuzlu bence indirimi gördükten sonra.
Az önce 600tl idi sanırsam alacaktım K835 i fakat 680 TL oldu alınır mı sizce

Az önce 600tl idi sanırsam alacaktım K835 i fakat 680 TL oldu alınır mı sizce
Bu klavye dün vergiler dahil 350 TL'ye satılıyordu ve kesinlikle alınırdı. 680 TL'ye de alınır bence ama o indirimi gördükten sonra insan yine bir indirim beklemiyor değil. Genel olarak soruna cevap verecek olursam hem TKL klavye alıyorsunuz birde üstüne Logitech markalı. Şahsi fikrim olarak %100 değer zaten forumda da incelemeleri mevcut onlara da bakabilirsiniz hocam.

Ben hala indirimi bekliyorum bir umut. Umarım girer.

Geri
Yukarı