650W 80+ Kaliteli PSU Önerisi

Bütçe
600

50W az ama sıkıntı çıkarmaz diye düşünüyorum keşke bilgisayarınızın bileşenlerini söyleseydiniz.

PSU'nun kralı 😆. Dalgamı geçiyorsun anlamadım vs serisi Corsair'in en düşük kalitede ki serisi.

Corsair'in hangi ürünün kötü olduğunu gördün? Hiç patladığını yandığını duydun/gördün mü? Bir de High Power önermiş :D Ayrıca arkadaş 650W istemiş hani biraz kafa yorup okusaymışsın keşke. Ama yok senin tarzın laf yetiştirmek değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Corsair'in hangi ürünün kötü olduğunu gördün? Hiç patladığını yandığını duydun/gördün mü? Bir de High Power önermiş :D Ayrıca arkadaş 650W istemiş hani biraz kafa yorup okusaymışsın keşke. Ama yok senin tarzın laf yetiştirmek değil mi?
Kardeşim mesajı doğru düzgün okusaydın kalitesiz demediğimi görürdün. İnternet'e yazarsan kullanıcılarının bazıları sorun yaşıyor bazıları sorun yaşamıyor. High Power'a gülmen çok saçma o marka PSU tarafında kendini kanıtlamış bir marka ve attığım PSU GOLD sertifikası taşıyor bil istedim 😉.

Son düzenleyen: Moderatör:

50W az ama sıkıntı çıkarmaz diye düşünüyorum keşke bilgisayarınızın bileşenlerini söyleseydiniz.

PSU'nun kralı 😆. Dalgamı geçiyorsun anlamadım VS serisi Corsair'in en düşük kalitede ki serisi.
ASUS ROG STRIX 2060S 8GB RYZEN 5 3600

Kardeşim mesajı doğru düzgün okusaydın kalitesiz demediğimi görürdün. İnternet'e yazarsan kullanıcılarının bazıları sorun yaşıyor bazıları sorun yaşamıyor. High Power'a gülmen çok saçma o marka PSU tarafında kendini kanıtlamış bir marka ve attığım PSU GOLD sertifikası taşıyor bil istedim 😉.
Evet çünkü Corsair'in esnaf garantisi var demi ?

Lütfen saçma yorumlar yapma. Demek istediğim şey VS serisi Corsair'in en düşük kalite de ki PSU serisidir. Sorun yaşayanların oranı High Power'a göre fazla.
ASUS ROG STRIX 2060S 8GB RYZEN 5 3600

Önerilen Watt değeri 550. 600W yeterli olur diye düşünüyorum O.C yapılmaz ise.

Dosya Ekleri

• 1598119584343.png
    1598119584343.png
    91,4 KB · Görüntüleme: 31

Yeni konular

Geri
Yukarı