650W Güç kaynağı RTX 3060 ile uyumlu mu?

Yeterli ama o PSU olmaz.
ctwithpsu.png

İlk önce lütfen saçmalamayın. Daha korumaların, topolojinin, kondansatörün ne olduğunu sorsam bilmezsiniz. Burada bilenlere laf atmayınız kütfen.
Psu güzel olmadığı ap açık fakat burdaki çoğu kişi ne patladı diye bir konu gördü ordan tecrübeledi nede kendi başlarına geldi sadece bunu yazıyorlar Rampage mi ne c4 c4 yazzzzzz böyle bir ordu dolu burda.

PSU güzel olmadığı ap açık fakat buradaki çoğu kişi ne patladı diye bir konu gördü oradan tecrübeledi ne de kendi başlarına geldi sadece bunu yazıyorlar Rampage mi ne C4 C4 yazzzzzz böyle bir ordu dolu burada.

O konuda size katılıyorum. Zaten markaya göre sınıflandırmamak lazım.

Size sesleniyorum C4 çüler. Bir insan o sistemi aylarca çalışıp almış olabilir. Siz geri kafalılar hemen C4 diye atlıyosunuz. LAN adam zaten aylarca uğraşıp almış bir mutlu olmuş. Senin ne haddine adamın mutluluğunu bozmak. O C4'ler hepinizin kıçında patlasın. Hiç düşünüyor musunuz? Kanıtınız var mı patladığına dair. Hadi bir fotoğraf lazım.

Sen kim oluyorsunda bize laf atıyorsun? Haddini bil yoksa bildiririm.
Size sesleniyorum C4 çüler. Bir insan o sistemi aylarca çalışıp almış olabilir. Siz geri kafalılar hemen C4 diye atlıyosunuz. LAN adam zaten aylarca uğraşıp almış bir mutlu olmuş. Senin ne haddine adamın mutluluğunu bozmak. O C4'ler hepinizin kıçında patlasın. Hiç düşünüyor musunuz? Kanıtınız var mı patladığına dair. Hadi bir fotoğraf lazım.

Seni şikayet etmezsem. Burada şahısa hakaret var.
Ss aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı