650W PSU önerisi

Bütçe
2000-2500

Umut_37

Centipat
Daha fazla  
650W PSU almak sitiyprum. Gerek koruma yönünden gerek kalite yönünden iyi bir PSU almak istiyorum. Daha önce Corsair RM650X önerildi ancak internet yorumundan kablolarının kötü olduğu yazıyor. XPG Pylon var koruma yönünden çok iyi duruyor. Sizin önerileriniz nerlerdir. Bütçe 2000-2500 TL arası.

650W PSU almak sitiyprum. Gerek koruma yönünden gerek kalite yönünden iyi bir PSU almak istiyorum. Daha önce Corsair RM650X önerildi ancak internet yorumundan kablolarının kötü olduğu yazıyor. XPG Pylon var koruma yönünden çok iyi duruyor. Sizin önerileriniz nerlerdir. Bütçe 2000-2500 TL arası.

Corsair CX Series CX650F RGB White CP-9020226-EU 650 W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Full mödüler RGB bir PSU bence alınabilir 2600TL 750W hali var isterseniz siyah olanıda alabilirsiniz.

F/P bir de 700 watt alın ileriye dönük

Ya da

Peki FSP Hydro G PRO 750W nasıldır? Uvp koruması yok bu beni düşündürüyor. Corsair RM650 650W ocp koruması yok sitesine baktığımda bu sorun olur mu? FSP teknik servisi nasıldır bilmiyorum. Corsair daha güvenilir geliyoe bana. Son olarak RM650 ile RM650X arasında fark mı baktığımda koruma ve kapasitörleri aynı bir fark bulamadım.

Peki FSP Hydro G PRO 750W nasıldır?

Üst seviye bir ürün iç yapı olarak. UVP koruması üreticinin insiyatifine kalmış biraz. En gerekli korumaları üzerinde mevcut. 2600 TL civarındaydı en son. O fiyata az daha ekleyip RM750x veya NZXT C750 Gold (2021) almak daha mantıklı. Daha iyiler çünkü.

Corsair RM650 650W ocp koruması yok sitesine baktığımda bu sorun olur mu?

OCP koruması var. Corsair'ın sitesi birazcık kötü bu konuda. Geçen başka bir modelde daha eksik bilgi sunmuşlardı sitelerinde. OCP var.

Son olarak RM650 ile RM650X arasında fark mı baktığımda koruma ve kapasitörleri aynı bir fark bulamadım.

Arada fark var epey. Kapasitörleri aynı değil. Sitesinde sadece bulk cap'in Japon olduğunu belirtiyorlar genelde. Kalan caplerinin pek çoğu Japon değil. Second tier capler. RMx serisinin tamamı Japon.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı