650W PSU Tavsiyesi

onuuracarr

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Corsair bu modelinde kronik ses sorunu var deniyor. Diğer 3 modelden birini tercih edebilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için ama aklıma takılan bir şey var. Technopat'ın Youtube'taki pc toplama videolarının birkaçında Corsair vs650 kullanılıyor ve biraz araştırdığımda herkeste yok bu sorun fiyatının ucuz olması ve kaliteli marka olması beni Corsair'e çekiyor açıkçası.

Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için ama aklıma takılan bir şey var. Technopat'ın Youtube'taki pc toplama videolarının birkaçında Corsair vs650 kullanılıyor ve biraz araştırdığımda herkeste yok bu sorun fiyatının ucuz olması ve kaliteli marka olması beni Corsair'e çekiyor açıkçası.
Hocam VS serisinin kronik sorunları var evet. Ama herkeste aynı sorunu yaratacak diye bir kaide yok, ya da ilk alındığı gün ses çıkarmaya başlayacak diye birşey de yok. Ama ses sorununu yaşamış olan kullanıcılar var uzun vadede, bu yüzden biz önermiyoruz forumda. Yazdığınız seçeneklerden FSP öneririm.

Benim önerimse şu:
Seasonic 620W 80+ Bronze S12II Güç Kaynağı (SEA-S12II-620) - Güç Kaynağı - Bilgisayar Bileşenleri
396 TL. Sizin attığınız VS serisinden 20TL daha pahalı. Seasonic ve FSP dünyadaki en iyi PSU üreticileri, hiç kuşkunuz olmasın.

SilverStone 650W 80+ Bronze Essential Serisi Aktif PFC Güç Kaynağı (SST-ET650-B) alınmıştır. Herkese tavsiyeleri için teşekkür ediyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı