650W PSU'lu kasa R5 5600 - RTX 3060 sisteme yeterli mi?

Kasanın garantisi falan bozulmaz değil mi öyle olsa? İncehesap'tan daha yeni topladım sayılır sistemi. Biraz kullandım.

Marka kasalar olsaydı olurdu örneğin Casper kasalarda eskiden garanti bandı vardı açınca garanti dışı kalırdı ama o durumlar eskiden kalma.

PSU yanarsa veya parçalara zarar verirse markanın karşılaması gerekmez mi? Neyin garantisi bu karşılamıyorsa?
Kullanıcı hatasına girer hocam. Derler ki elektriği kesilmeyen yerde otursaydınız.

Diğer parçaların yanması da psu nun hatası olduğu için onlarda kullanıcı hatası daha iyi bir psu kullansaydınız der.

Kullanıcı hatasına girer hocam. Derler ki elektriği kesilmeyen yerde otursaydınız.

Diğer parçaların yanması da psu nun hatası olduğu için onlarda kullanıcı hatası daha iyi bir psu kullansaydınız der.
Anladım hocam. Umarım bütçe ayırıp alabilirim bir şey. Öneriniz var mı bütçe kaç aralığında olmalı?

Yeterli olur mu? Sıkıntı çekmeyecek kadar yani. Olursa tavsiyeniz nedir?

Son olarak şey soracağım bu kullanım süresi boyunca parçalara herhangi bir zarar gelmemiştir değil mi PSU tarafından? O kadar kalitesiz bir şey değildir herhalde.

Zarar gelmiş olsaydı açamazdın PC'yi merak etme. Eğer olması gerekenin üstünde ısınmıyorsa ekran kartın ve işlemcin ve vermesi gereken performansı verebiliyorlarsa sıkıntı yok.

Zarar gelmiş olsaydı açamazdın PC'yi merak etme. Eğer olması gerekenin üstünde ısınmıyorsa ekran kartın ve işlemcin ve vermesi gereken performansı verebiliyorlarsa sıkıntı yok.
Performansta bir sıkıntım yok teşekkürler. Yeni konu açtım tavsiyelerde bulunabilir misiniz orda? Gerçekten ne yapayım ne alayım çok arada kaldım. Hem kablolama yapmaktan hem de para harcamamak için hiç almak istemiyorum ama güvenemedim de bu yorumlardan sonra.

Geri
Yukarı