6600 TL 2. el güçlü bilgisayar önerisi

LawbringerGaming

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben yeni bir bilgisayar alacağım ama bu dönemde 0 alamam çok pahalı. 2. el güçlü (GTX 1650, Ryzen 5 işlemcili filan) bilgisayar bulmaya çalışıyorum. İstanbulda ki her yer olur. Garantisi olması daha iyi olur. Monitör olması veya olmaması önemli değil kasa olsun yeter. Bu özelliklere sahip 2. el bilgisayar biliyor musunuz? (bütçe 6600 TL)

Son düzenleme:
Merhaba. Ben yeni bir bilgisayar alacağım ama bu dönemde 0 alamam çok pahalı. 2. el güçlü (GTX 1650, Ryzen 5 işlemcili filan) bilgisayar bulmaya çalışıyorum. İstanbul'da ki her yer olur. Garantisi olması daha iyi olur. Monitör olması veya olmaması önemli değil kasa olsun yeter. Bu özelliklere sahip 2. el bilgisayar biliyor musunuz? (bütçe 6600 TL)

GTX 1060 Ryzen 5 3500x M2 SSD Kaliteli Markalar, 1 Yıl Garantii - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 975958572
Oyuncu Bilgisayarı GTX 1060 - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 977942358

Merhaba. Ben yeni bir bilgisayar alacağım ama bu dönemde 0 alamam çok pahalı. 2. el güçlü (GTX 1650, Ryzen 5 işlemcili filan) bilgisayar bulmaya çalışıyorum. İstanbulda ki her yer olur. Garantisi olması daha iyi olur. Monitör olması veya olmaması önemli değil kasa olsun yeter. Bu özelliklere sahip 2. el bilgisayar biliyor musunuz? (bütçe 6600 TL)
letgo dolu bak derim

Yeni konular

Geri
Yukarı