6600 XT ile mining nasıl yapılır?

Millet olarak bilmediğimiz konularda profesör gibi konuşmayı çok seviyoruz. 6600XT miningde 55 W çeker profit olarak şu anki geliri aylık 30-40 dolar. Şimdi bunun için değer mi diceksin evet değer 1 kartın getirisi budur. 1 kartlada kazanırsın 20 kartlada. Her türlü ek kazanç elde ediyorsun. Ek olarak 6600XT açık ara en iyi kart mining için.

LoL miner indir Dual kazım yap ETH+ton coin. ETH için 2miners nanopoll kullan- ton coin için ton web wallet. Dediklerimi anlatmam üzun sürebilir detaylı olarak YouTube'da hepsinin videosun var yapmaya çalış takıldığın yerde mesaj atarsan yardımcı olurum elimden geldiğince.
OC ayarları 6600XT için

Eki Görüntüle 1298206
Hocam bendede 3 kart var, 2x6600 1x3060ti. Dual yapmak daha mı mantıklı olur sizce? Ton'u ilerde değerlenir diyemi kazıyorsunuz?

Millet olarak bilmediğimiz konularda profesör gibi konuşmayı çok seviyoruz. 6600XT miningde 55 W çeker profit olarak şu anki geliri aylık 30-40 dolar. Şimdi bunun için değer mi diceksin evet değer 1 kartın getirisi budur. 1 kartlada kazanırsın 20 kartlada. Her türlü ek kazanç elde ediyorsun. Ek olarak 6600XT açık ara en iyi kart mining için.

LoL miner indir Dual kazım yap ETH+ton coin. ETH için 2miners nanopoll kullan- ton coin için ton web wallet. Dediklerimi anlatmam üzun sürebilir detaylı olarak YouTube'da hepsinin videosun var yapmaya çalış takıldığın yerde mesaj atarsan yardımcı olurum elimden geldiğince.
OC ayarları 6600XT için

Eki Görüntüle 1298206
Teşekkürler. Dediğiniz gibi dual yapmaya başladım. Dediğiniz ayarlarıda yaptım. Değerler sizce iyimi kötü mü?

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    75,8 KB · Görüntüleme: 40
  • 2.jpg
    2.jpg
    87,8 KB · Görüntüleme: 41
Anladım hocam hiveosdamı windowsdamı kazıyorsunuz?

NVIDIA kartlarım Hive OS'ta AMD kartlarım Windows.
Teşekkürler. Dediğiniz gibi Dual yapmaya başladım. Dediğiniz ayarları da yaptım. Değerler sizce iyi mi kötü mü?

Gayet iyi hocam. Her kart tabii ki aynı değil ince ayarlar deneyerek stabil noktayı bulabilirsiniz :) ek olarak fan hızlarını kendine göre ayarlayabilirsin. Kasanın camını paneli varsa açmayı unutma :)

1644238648785.png

OC ayarları 6600XT için

Eki Görüntüle 1298206
İyi öp başına koy madem ne diyeyim 24 saat PC çalıştır hayrını gör 40 dolarla zengin ol.

İyi öp başına gör 40 dolarla zengin ol.

Sinirli bireyler var burada galiba? Vallahi bak şimdi 30k para gömdüm aylık net 2900 lira cebime kalıyor EK GELİR... Şimdi ev alsan 600k versen alacağın kira Max 2K :D simdi git ve shiba 1 kuruş atsın diye tanrına dua etmeye başla.

Sinirli bireyler var burada galiba? Vallahi bak şimdi 30k para gömdüm aylık net 2900 lira cebime kalıyor EK GELİR... Şimdi ev alsan 600k versen alacağın kira Max 2K :D simdi git ve shiba 1 kuruş atsın diye tanrına dua etmeye başla.

Dün SHIB'den o %25 karı sonuna kadar aldım. Bilmediğin konularda tefekkür et sus bence. Ucuz ekran kartıyla 40 dolar harçlık çıkartmaya devam 😀

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-02-07-16-05-55-456_com.cloud.tr.jpg
    Screenshot_2022-02-07-16-05-55-456_com.cloud.tr.jpg
    49,1 KB · Görüntüleme: 48

Yeni konular

Geri
Yukarı