6600 XT sistemde House Flipper akıcı değil

Deadlywhisper

Kilopat
Daha fazla  
@kino hocam selam. Bende Sapphire 6600 XT'nin Nitro+ versiyonu mevcut. Yeni birleştirdim sistemi. Bench'lerden ve stres testlerinden iyi geçti. Monitörüm henüz olmadığı için oyunları 1080P 60 Hertz TV de V-Sync açarak test ediyorum. Mafia Remake'de, Yakuza 0'da ve Beam NG'de iyi sonuçlar elde ettim. Ama House Flipper'da patladık. Yüksek ayarlarda aşırı FPS dalgalanmaları yaşıyorum. Hiç tahmin etmezdim moralim bozuldu. Cyberpunk'ı indirmeye cesaret edemiyorum bile. Sanırım overclock yapacağım. Ama kulaktan dolma laflar yüzünden çekimserim. Daha yeni aldığım ekran kartına OC yapmak mantıklı mı? Ömrünü çok kısaltır mıyım? Siz ne dersiniz? Benim göremediklerimi yalayıp yutmuş biri olarak beni bu konuda yönlendirebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
FPS dalgalanmalarını overclock ile önleyemezsiniz. Overclock, ekran kartınızın yetmediği, düşük FPS aldığınız durumlarda yapılmalı. İşlemcinizi yazmamışsınız, darboğaz oluyor olabilir veya RAM yetersiz kalıyor olabilir. Eğer hiçbiri değilse oyunla alakalı bir problemdir.

Geri
Yukarı