6600XT alınır mı?

hayalet1881

Picopat
Daha fazla  
Merhaba yeni PC almayı düşünüyorum bu tür şeylerde 2. el asla tercih etmem fakat maddi durum gereği maalesef 2.el alacağım sarı sitede 6600XT 8 GB 3 fanlı bir sistem gördüm AMD olduğu için biraz tedirginim Full kasa fiyatı 15k sizce alınır mı? Dostlar.

Merhaba yeni PC almayı düşünüyorum bu tür şeylerde 2. el asla tercih etmem fakat maddi durum gereği maalesef 2.el alacağım sarı sitede 6600XT 8 GB 3 fanlı bir sistem gördüm AMD olduğu için biraz tedirginim Full kasa fiyatı 15k sizce alınır mı? Dostlar.
Dostum AMD konusunda ben de kararsız kalmıştım rx 6600 aldım. Araa ara keşke nvdia alsam dediğim oluyor. Bence 2.el alma.

Dostum AMD konusunda ben de kararsız kalmıştım RX 6600 aldım. Araa ara keşke NVIDIA alsam dediğim oluyor. Bence 2.el alma.

İkinci el kısmında AMD dışında kart tercih edilmiyor pek. 14-15k bütçeye de bulamaz zaten 6600XT güçlü bir NVIDIA kart içeren sistem.

Ayrıca neden ikinci el alıyorsunuz ki?

Kasayı 635 TL fark koyan Vento ile değiş al geç.

İkinci el kısmında AMD dışında kart tercih edilmiyor pek. 14-15k bütçeye de bulamaz zaten 6600XT güçlü bir NVIDIA kart içeren sistem.

Ayrıca neden ikinci el alıyorsunuz ki?

Kasayı 635 TL fark koyan Vento ile değiş al geç.

Değerli cevabın için teşekkür ederim dostum her şey güzelde işlemcinin i3 olması sorun yaratır mı diye düşünüyorum.

Dostum AMD konusunda ben de kararsız kalmıştım RX 6600 aldım. Araa ara keşke NVIDIA alsam dediğim oluyor. Bence 2.el alma.

Dostum değerli cevabın için sağ ol eğer 0 bulamazsam maalesef 2.el alacağım.

Dostum AMD konusunda ben de kararsız kalmıştım rx 6600 aldım. Araa ara keşke nvdia alsam dediğim oluyor. Bence 2.el alma.
Dostlar beğenmedim yazmışsınız yorumuma size şöyle açıklayayım rx 6600 kullanıyorum ağır oyunlarda nvidia tarafından kesinlikle daha iyidir. Fakat Valorant CSGO gibi oyunlarda optimizasyonu berbat driver only olarak kullanıyorum şuan herhangi bir ayar yapamıyorum eğer driveri komple yüklersem rezalet bir şekilde takılmalar vs donmalar yaratıyor. Bahsettiğim buydu benim. Bir daha alacak olsam amd asla almam.

Geri
Yukarı