6600XT sistemde driver güncelledikten sonra oyun kasıyor

TockPro

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle iyi akşamlar. Forumdan öneriler ile aldığım 6600XT+5600X hazır sistem mis gibi çalışıyordu fakat. Yeni gelen AMD driver güncellemesini yaptıktan sonra NFS Heat gibi oyunlar oynarken FPS düşmesi yiyorum. Sorunu anlayamadım iki RAM'de 3600MHz de çalısıyor bir sıkıntı yok. Sürücüler güncel. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle iyi akşamlar. Forumdan öneriler ile aldığım 6600XT+5600X hazır sistem mis gibi çalışıyordu fakat. Yeni gelen AMD driver güncellemesini yaptıktan sonra NFS Heat gibi oyunlar oynarken FPS düşmesi yiyorum. Sorunu anlayamadım iki RAM'de 3600MHz de çalısıyor bir sıkıntı yok. Sürücüler güncel. Yardımlarınızı bekliyorum.
Eski driver'a geçin. Donanımsal bir sorun yok büyük ihtimalle. Yeni Driver'ı bekleyin.

Sistem geri yükleme noktası oluşturarak eski driver'a geçtim. Henüz test etmedim bir gelişme olursa yazacağım.

Sanırsam geri yükleme noktası yaptığım için yüklediğim oyunları tekrar yüklemem gerek. ea play görmüyor.

Sorunu hallettim fakat oyun yine kasıyor. başka oyunlarda performans düşüşü oldu mu bilmiyorum sadece heat da denedim. Fakat kasmayan oyun kasıyorsa bir sıkıntı var dır.

Son düzenleme:
Sürücü silinmedi mi şuan? güncellemeyi yapmadan 20 dk önceye atmıstı beni. şuan driver güncel değil gözüküyor.

Dediğiniz gibi sürücüyü sildim. şuan onu tekrar mı yükleyeyim? ne yapacağım?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı