67 Mbps altyapı ile ne kadar hız alınır?

Teşekkür ederim , otomatik ödeme sevmiyorum ama sürekli erken ödeyeceğimi bilsem ikimizin de yararına kuponu kullanırrdım ama kendimi biliyorum teşekkür ederim.

Teşekkür ederim , otomatik ödeme sevmiyorum ama sürekli erken ödeyeceğimi bilsem ikimizin de yararına kuponu kullanırrdım ama kendimi biliyorum teşekkür ederim.
Hocam kullanmanın kullanmamanın herhangi bir riski yok, o ay indirim kazanmıyorsunuz sadece. Yani taahhüt gibi bir şey düşünmeyin. Yine de siz bilirsiniz. Fatura çıktıktan itibaren (ayın 1'inde çıkıyor) 10 gün ödeme süresi oluyor. Bu 10 gün içinde ödeme yapmanız bekleniyor indirim için. Ben bırakayım yine de davet kodu, kullanıp kullanmamak size kalmış.

Yani başvuruda bu kodu bildirmenin size en ufak zararı yok, sadece ödemeyi gerçekleştirdiğiniz o ay için kârı var.

Tamamdır kullandım

Tamamdır kullandım
Hocam ISS taşıma yaptınız değil mi? Sıfırdan kurulum değil.

Eğer taşıma yaptıysanız izlemeniz gereken adımlar şunlar ;

Evraklar tarafınıza mail ile ulaşmıştır. Evrakları ileteceğiniz MNG kargo ücretsiz gönderi kodu ile teslim ettikten sonra evraklar Netspeed tarafından teslim alınır ve sesli onay için aranırsınız. Sesli onayı verdikten sonra 48 saat içerisinde hat taşıma işlemi tamamlanır.

Evet öperatörden direkt taşıma şeklinde konuştum mailime geldi doldurup yarın göndereceğim.

Altyapı 69 aldığım 65.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…