67 Mbps altyapı ile ne kadar hız alınır?

Hocam deneme amaçlı kullandığım Speedmax Avantaj Smart 35'i alabilirsiniz. 100'ü de alabilirsiniz. Herhangi bir kısıt yok. 100 alırsanız altyapınızın desteklediği kadar hız alırsınız.

Eskiden 75 seçeneği de vardı ama kaldırıldı o paket. Saçma bir karar bana sorarsanız da. Netspeed de Milleni, Türknet ve Comnet gibi paket sayısını sınırlandırmaya çalışıyor.

Eğer davet kodu ile üyelik açarsanız 98 TL olan paket 93 liraya denk geliyor. Tercih edilebilir bana sorarsanız. Memnun kalmazsanız 35'e de düşürme hakkınız var diye biliyorum. Teyit edip öğrenebilirsiniz arayarak.

Davet kodu da iki tarafın ödemelerini son ödeme tarihinden önce ödemesi koşuluyla 12 ay boyunca iki taraftan da 5 TL indirim kazanması ile sağlanan bir referans kodu oluyor. Benim faturalarım otomatik ödemede, isterseniz kullanabilirsiniz. GDQE37

Abonelik de online başvuru yaparak başvurursanız eski kullandığınız ISS'nin abone numarası, irtibat bilgileri (tel,mail), adres bilgisi, paket bilgisi, iptal etmek istiyorsanız ev telefonu PSTN iptal dilekçesi vs gibi evraklarla iletmiş olduğunuz irtibat mail adresine iletiliyor. Mailiniz içinde bazen Spambox klasörüne düşen bu abonelik başvuru belgelerinde ve PSTN iptal dilekçesi de gerekliyorsa bunu da doldurup kimlik fotokopinizi çektirip Netspeed'in telefonunuza ilettiği MNG kargo ücretsiz kargolama kodu ile MNG kargoya ileteceksiniz başvuru evraklarınızı. 1 günde Denizli genel şubelerine ulaşmıştı evraklarım. Sizde de benzer bir senaryo gerçekleşir kargodan yana sorun olmazsa. Ulaştığı gibi sizi sesli onay için ararlar. Taahhütünüz var mı, ne zaman abonelik başvurunuzu başlatalım derler. Siz de onay verdiğiniz gibi 48 saat içerisinde aboneliğiniz eski ISS'den taşınır. Churn işlemi gerçekleşir.

Taşıma yaparak geçmenizi öneririm. Port kaybı olmaz, kurulum ücreti bedeli ödemezsiniz.
Teşekkür ederim , otomatik ödeme sevmiyorum ama sürekli erken ödeyeceğimi bilsem ikimizin de yararına kuponu kullanırrdım ama kendimi biliyorum :) teşekkür ederim.

Teşekkür ederim , otomatik ödeme sevmiyorum ama sürekli erken ödeyeceğimi bilsem ikimizin de yararına kuponu kullanırrdım ama kendimi biliyorum :) teşekkür ederim.
Hocam kullanmanın kullanmamanın herhangi bir riski yok, o ay indirim kazanmıyorsunuz sadece. Yani taahhüt gibi bir şey düşünmeyin. Yine de siz bilirsiniz. Fatura çıktıktan itibaren (ayın 1'inde çıkıyor) 10 gün ödeme süresi oluyor. Bu 10 gün içinde ödeme yapmanız bekleniyor indirim için. Ben bırakayım yine de davet kodu, kullanıp kullanmamak size kalmış.

Yani başvuruda bu kodu bildirmenin size en ufak zararı yok, sadece ödemeyi gerçekleştirdiğiniz o ay için kârı var.

Hocam kullanmanın kullanmamanın herhangi bir riski yok, o ay indirim kazanmıyorsunuz sadece. Yani taahhüt gibi bir şey düşünmeyin. Yine de siz bilirsiniz. Fatura çıktıktan itibaren (ayın 1'inde çıkıyor) 10 gün ödeme süresi oluyor. Bu 10 gün içinde ödeme yapmanız bekleniyor indirim için. Ben bırakayım yine de davet kodu, kullanıp kullanmamak size kalmış.

Yani başvuruda bu kodu bildirmenin size en ufak zararı yok, sadece ödemeyi gerçekleştirdiğiniz o ay için kârı var.
Tamamdır kullandım :)

Tamamdır kullandım :)
Hocam ISS taşıma yaptınız değil mi? Sıfırdan kurulum değil.

Eğer taşıma yaptıysanız izlemeniz gereken adımlar şunlar ;

Evraklar tarafınıza mail ile ulaşmıştır. Evrakları ileteceğiniz MNG kargo ücretsiz gönderi kodu ile teslim ettikten sonra evraklar Netspeed tarafından teslim alınır ve sesli onay için aranırsınız. Sesli onayı verdikten sonra 48 saat içerisinde hat taşıma işlemi tamamlanır.

Hocam ISS taşıma yaptınız değil mi? Sıfırdan kurulum değil.

Eğer taşıma yaptıysanız izlemeniz gereken adımlar şunlar ;

Evraklar tarafınıza mail ile ulaşmıştır. Evrakları ileteceğiniz MNG kargo ücretsiz gönderi kodu ile teslim ettikten sonra evraklar Netspeed tarafından teslim alınır ve sesli onay için aranırsınız. Sesli onayı verdikten sonra 48 saat içerisinde hat taşıma işlemi tamamlanır.
Evet öperatörden direkt taşıma şeklinde konuştum mailime geldi doldurup yarın göndereceğim.

Arkadaşlar adresimi sorgulattığımda 67 Mbps'lik bir altyapım olduğu çıkıyor ama fiber değil VDSL bir altyapı bu, birçok firmada 16 35 50 veya 100 Mbps'lik paketler mevcut. Ben 100'lük alsam 67Mbps şeklinde mi bir verim alırım yoksa gerek yok mu? Millenicom kullanıyorum kesinlikle önermem türkente geçmeyi düşünüyorum başka uygun bulamadım.
Altyapı 69 aldığım 65.

Yeni konular

Geri
Yukarı