67 W şarj aleti olan telefonda 33W şarj aleti kullanılır mı?

Daha fazla  
Merhaba arkadaşla. R Redmi Note 9 telefonumun şarj aleti bulunmakta X5 Pro telefonu aldım ama aksesuarları 2-3 gün sonra gelecek kullansam sorun olur mu?

Kullanılır performansı düşük olur sadece. Diğer bir tabirle telefon 30 dakikada şarj oluyorsa normal kendi şarj aletiyle diğer adaptörle 1 saatte olur gibi.

Düşük güçte sıkıntı olmaz diye biliyorum zorlanmayacağı için. Asıl sorun destekleğinden daha fazla güçle bataryayı zorlayınca oluşuyor. Sadece yavaş şarj eder yani onun dışında bence bir sorun olmaz.

Düşük güçte sıkıntı olmaz diye biliyorum zorlanmayacağı için. Asıl sorun destekleğinden daha fazla güçle bataryayı zorlayınca oluşuyor. Sadece yavaş şarj eder yani onun dışında bence bir sorun olmaz.
Şöyle söyleyebilirim telefon 10 W ile şarj oluyor siz gidip ona 15 Wlık şarj aleti taktınız telefon 10 W çekmeye devam edecek yani bir sorun olmuyor.

Artık söylediğiniz sorun da kalmadı. Telefona 120W bile taksanız eğer adaptör orijinal ise değişken amper özelliği sayesinde ne kadar ihtiyacı var ise o kadar veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı