67 watt kablo replika çıktı

Haklısınız gidiyorum bakalım, sonuçları 2 saat sonra veya akşam paylaşırım

Gittim adam babacan biri çıktı bi 250 TL'cik daha iteledi, şaka maka adamla test yaptık, sorun benim adaptördeymiş adam 120w hızlı şarj ile denedi (ampere) uygulamasında 11.000 küsur mah değerini gördük, benim adaptörde sıkıntı varmış, 250 TL'lik bir ödeme yapıp 120w Orjinal adaptörünü Aldık 😁

@dulmeşin @Duman0912 sorun çözüldü hocam, sorun benim adaptördeymiş

@celilemrednsmnt çok şükür hallettik hocam

Son düzenleme:
Sağolun, teşekkürler

Hocam sizin gibi bir tanıdığım vardı Bursa'da kendisi kadın, annemin arkadaşı olur kendisi, düğün oluyormuş gece vakti saat bilmem kaç suları milletin uyku saati gelmiş, kadın sizin gibi haklı bir şekilde hakkını aramaya gitmiş düğünde biraz hırpalamışlar kendisini (!) 😁 karakolluk olmuş gece gece

Son düzenleme:
Siz çok korkaksınız bence, hakkını arayamıyorsan eziksindir, ezilmeye mahkumsundur.
Valla hiç İstanbul'da yaşadın mı bilmiyorum ama eğer 2 tane canın yoksa haklı olduğun her yerde hakkını savunmak o kadar da mantıklı değil.

O kadar haklısınız ki, yaşlı kadına çökecek kadar düşenler var bizim ülkede, herkes gergin, silahlı dolaşanların sayısı çok fazla, herkes patlamaya hazır pimi çekilmiş bomba gibi, hele hakkını aradın mı başına geleceklerin haddi hesabı yok

Yaşadığım şehirde Xiaomi Store olmamasından dolayı böyle bir yol izlemek zorunda kaldım hocam, Ayrıca Orjinalmiş zaten yazının devamını okursan anlarsın, benim adaptörde sıkıntı varmış, yeni bir adaptör alarak hallettim. Ayrıca Orijinal olduğuna inandıran şey cehennem ve cennet kavramı, yani verdiğim 300-500 ile doymaz. Ama bende çok büyük hakkı kalır. Ve öbür dünyada para geçmiyor dostum 😉

Yaşadığım şehirde Xiaomi Store olmamasından dolayı böyle bir yol izlemek zorunda kaldım hocam, Ayrıca Orjinalmiş zaten yazının devamını okursan anlarsın, benim adaptörde sıkıntı varmış, yeni bir adaptör alarak hallettim. Ayrıca Orijinal olduğuna inandıran şey cehennem ve cennet kavramı, yani verdiğim 300-500 ile doymaz. Ama bende çok büyük hakkı kalır. Ve öbür dünyada para geçmiyor dostum 😉
Amazon.com.tr birşeyler alırken konu açın önceden ki bu şekilde sorun yaşamayın hocam.

Yaşadığım şehirde Xiaomi Store olmamasından dolayı böyle bir yol izlemek zorunda kaldım hocam, ayrıca orijinalmiş zaten yazının devamını okursan anlarsın, benim adaptörde sıkıntı varmış, yeni bir adaptör alarak hallettim. Ayrıca orijinal olduğuna inandıran şey cehennem ve cennet kavramı, yani verdiğim 300-500 ile doymaz. Ama bende çok büyük hakkı kalır. Ve öbür dünyada para geçmiyor dostum 😉

Senden 300 ondan 300 oldu 30.000

Teşekkürler hocam bilgilendirme için, daha önceden izlediğim videolarda amozondan bir şey alırken gümrükte takılma, ekstra vergi gibi konular dönüyordu. Onun için Amazondan uzak durmaya bakıyorum. Genellikle fiziksel olarak gidip almayı tercih ediyorum, güvenli olması açısından büyük markaları tercih ediyorum. Turkcell, Media Markt, vatan bilgisayar gibi gibi firmalar. Nasıl olduysa bir gaflete düşüp böyle bir alışveriş yaptım, bir dahada bulaşmayı düşünmüyorum zaten. Daha önceden başka bir şehirde yaşıyordum ve orası buraya bakarak daha fazla alış veriş merkezi ve mağazaya sahipti, böyle bir sorun ile karşılaşmıyordum, ama şu anki bulunduğum şehir daha çok köy gibi ne mağaza nede awm'lere sahip. Xiaomi store olmadığından mecbur kaldım

Teşekkürler hocam bilgilendirme için, daha önceden izlediğim videolarda Amazon'dan bir şey alırken gümrükte takılma, ekstra vergi gibi konular dönüyordu. Onun için Amazon'dan uzak durmaya bakıyorum. Genellikle fiziksel olarak gidip almayı tercih ediyorum, güvenli olması açısından büyük markaları tercih ediyorum. Turkcell, MediaMarkt, Vatan Bilgisayar gibi gibi firmalar. Nasıl olduysa bir gaflete düşüp böyle bir alışveriş yaptım, bir daha da bulaşmayı düşünmüyorum zaten. Daha önceden başka bir şehirde yaşıyordum ve orası buraya bakarak daha fazla alışveriş merkezi ve mağazaya sahipti, böyle bir sorun ile karşılaşmıyordum, ama şu anki bulunduğum şehir daha çok köy gibi ne mağaza ne de Awm'lere sahip. Xiaomi Store olmadığından mecbur kaldım.

Kim salladı bunu size Turkcell falan mı? Yok öyle bir şey Amazon zaten size gümrük vergileri dahil fiyat çıkarıyor. Ayrıca 150 dolar-eurodan yüksek ürünleri alamıyorsunuz zaten ekstra vergiden dolayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı