6700 TL PC Toplama

Bu sistem benimkinden örnek alınmış gibi aynısını topluyorum şuan.
FSP PSU aldım, toshiba HDD aldım, p400S aldım sadece ben SSD Adata SU800 128 GB olarak tercih ettim. Diğer parçaları işlemci RAM ve anakartı öbür ay aynılarını almayı düşünüyorum. Nasıl böyle denk gelip aynı şeyleri düşünmüşüz hayret ettim açıkcası. Acaba benim konumu mu okudunuz? Ayrıca FSP PSU o arkadaşın önerdiği PSU'dan kat kat kaliteli ve sağlıklıdır.

Kat kat iyi değil. FSP alın. Böyle bir sisteme minimum 240 GB SSD öneririm.

FSP kendi PSU'sunu kendi üreten bir firma. Ayrica Evga, Be Quiet gibi markaların bile PSU'ları FSP firmasina ait. Alip kendi damgalarını basıyorlar. O önerdiginiz markalarsa başka üreticilerden alıp kendi damgalarını basıyorlar. FSP Hydo sorunsuz ve güzel bir markadir. Bence kat ve kat daha sağlıklıdır. Çoğu kişi de benimle aynı fikirdedir.

Bu sistem benimkinden örnek alınmış gibi aynısını topluyorum şuan.
FSP PSU aldım, toshiba HDD aldım, p400S aldım sadece ben SSD Adata SU800 128 GB olarak tercih ettim. Diğer parçaları işlemci RAM ve anakartı öbür ay aynılarını almayı düşünüyorum. Nasıl böyle denk gelip aynı şeyleri düşünmüşüz hayret ettim açıkcası. Acaba benim konumu mu okudunuz? Ayrıca FSP PSU o arkadaşın önerdiği PSU'dan kat kat kaliteli ve sağlıklıdır.

Konunuzu okumadım. İyi denk gelmiş.:X3:

Who is the manufacturer of your PSU?

Böyle bir liste buldum. Ancak 4 sene olmuş güncellenmeyeli. Buradan firmaların, hangi firmalar ile anlaştığını öğrenebilirsiniz. Bazı firmalar kendisi üretip, satıyor. FSP ve Seasonic gibi.

Liste güncel değil. En azından o zamanlar hangi firmanın kendisinin ürettiğini veya başka firmalar ile ortaklaşma yoluna gittiğini öğrenebilirsiniz.

Bir firma, başka firmalarla anlaşınca kötü olmuyor. Bu algı oluşmasın. FSP ile anlaşmış bir firmanın, zaten kaliteli bir üretici ile ortaklaşa çalıştığını anlayıp, kaliteli ürettiğini anlayabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı