6700 XT sistemde GTA 5 anlık kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

ortolani

Centipat
Daha fazla  
RAM
2x8 GB
SSD veya HDD modeli
Kingston Fury Regenade 1 TB
Ekran kartı
RX 6700 XT
Anakart
B450 MK2
İşlemci
Ryzen 5 5600 x
Merhaba, RX 6700 XT ve Ryzen 5 5600 X sistem kullanıyorum GTA V'yi kısa süredir oynuyorum başlarken sadece textureyi high diğerlerini normale aldım görüntü kalitesi çok iyi olsa da anlık birkaç saniyelik donmalar oldu. Ort 155 civarı FPS alıyordum şimdi Radeon chill ve RSR denedim menüde anlık kasmalar oldu daha grafik ayarlarını tam yapamadım oyunun en iyi ayarları ne olur? FPS sabitleme falan gerekiyor mu? Bilen varsa çok sevinirim.

Merhaba, RX 6700 XT ve Ryzen 5 5600 X sistem kullanıyorum GTA V'yi kısa süredir oynuyorum başlarken sadece textureyi high diğerlerini normale aldım görüntü kalitesi çok iyi olsa da anlık birkaç saniyelik donmalar oldu. Ort 155 civarı FPS alıyordum şimdi Radeon chill ve RSR denedim menüde anlık kasmalar oldu daha grafik ayarlarını tam yapamadım oyunun en iyi ayarları ne olur? FPS sabitleme falan gerekiyor mu? Bilen varsa çok sevinirim.
Görev diyaloglarında ekranda bi bulanıklaşma oluyor bazı ayarları high bazılarını normal yaptım bulanıklaşma var bide oyunda ayarlara geldiğim an deli gibi donuyor kalanında çok hızlı.

Son düzenleme:
Sisteminiz ayarlanan grafik ayarlarına yeterli geldiği sürece anlık donmaların oyunun grafik ayarlarları ile alakası olamaz. Radeon chill ve RSR kapatın. Bilgisayarınızda sıkıntı olabilir.

Sisteminiz ayarlanan grafik ayarlarına yeterli geldiği sürece anlık donmaların oyunun grafik ayarlarları ile alakası olamaz. Radeon chill ve RSR kapatın. Bilgisayarınızda sıkıntı olabilir.
Sadece gecikme önleyici ve görüntü keskinleştirmeyi açık bıraktım bir tek menü ayarlarda sanki -100 fps alıyormuş hissi veriyor oynanışta birtek görevlerde arka plan baya buğulanıyor onları çözsem tamam iç ayarlarda bi problem yok şu anlık.

bendede oluyordu bi video izleidm çözünürülüğü 3200 1800 yaptım artık takılma olmuyor bide arkadaşın dediği gibi radeon chill gibi özellikleri kapatın

Geri
Yukarı