6700 XT sistemde Uncharted "something went wrong this Game" hatası

N0vaBetrayel

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Almanya / Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Oyunun 13. bölümündeyim ve sürekli aynı yerde bu hatayı vererek oyun kapanıyor. Ekran kartı driverı güncelledim, işletim sistemi W10. oyun SSD'ye kurulu. Var mı böyle hata alıp çözen?

RX 6700 XT.
i5 12400F.
16 GB 3200MHz.

Sorun hala devam ediyor.

Dosya Ekleri

• re2.png
    re2.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 49
Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an aynı sorunu yaşıyorum çözebilen var mı? Sadece bu oyunda oluyor bu problem (ASUS Dual RX 6700XT Ryzen 5 5600X 2x8 Corsair Vengeance RGB Pro 3200 CL 16 gigabyte 2K 165Hz monitör )

Oyunu sildim sonrasında gelen her ekran kartı güncellemesini yaptım dün indirdim oyuna girer girmez aynı hatayla kapandı. O kadar sinirliyim ki çıktığı gün aldım oyunu bitiremedim hala.

Şu an aynı sorunu yaşıyorum çözebilen var mı? Sadece bu oyunda oluyor bu problem (ASUS Dual RX 6700XT Ryzen 5 5600X 2x8 Corsair Vengeance RGB Pro 3200 CL 16 gigabyte 2K 165Hz monitör )

Sanırım sorun 22.10.2 sürümlü sürücü ile çözülüyor
Denediniz mi?

Oyunu sildim sonrasında gelen her ekran kartı güncellemesini yaptım dün indirdim oyuna girer girmez aynı hatayla kapandı. O kadar sinirliyim ki çıktığı gün aldım oyunu bitiremedim hala.

Denediniz mi?
Alttaki konuda da göreceğiniz üzere Uncharted RX6700 serisi kartlarda problemli. Şu anlık tek çözüm 22.10.2 sürücüsünü kurup oynamak. Eğer bu da probleminizi çözmezse hiçbir durumun problemi çözmediği ilk kişi muhtemelen siz olacaksınız.

Alttaki konuda da göreceğiniz üzere Uncharted RX6700 serisi kartlarda problemli. Şu anlık tek çözüm 22.10.2 sürücüsünü kurup oynamak. Eğer bu da probleminizi çözmezse hiçbir durumun problemi çözmediği ilk kişi muhtemelen siz olacaksınız.

Oyunu silmiştim tekrar indirip denerim.

Bu arada teşekkürler çözüme yakın hissetmeye başladım iyice umudu yitirmiştim.

Uncherted kayıp miras oynuyorum neredeyse 16 GB RAM harcıyor :) sizde durum nedir? Bu arada sinemaktiklerde görüntüde kaymalar devam ediyor oyun sorunsuz

Dosya Ekleri

• Uncharted_ Legacy of Thieves Collection 29.01.2023 14_35_04.png
    Uncharted_ Legacy of Thieves Collection 29.01.2023 14_35_04.png
    2 MB · Görüntüleme: 20

Geri
Yukarı