6700 XT sisteme monitör önerisi

Yiğit Jagle

Yoctopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar yakın zamanda bir sistem topluyorum. 6700XT, Ryzen 5600 monitör 24" 1080p. Bu sistemde sıkıntı dediler uyguna 2K monitör arıyorum bunlar nasıl?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütce böyleyse Acer xz273up alınır. Ama msi mag serisi 2k monitörler de çok iyidir tabi ki 6000 lira verince. Bi de cooler masterin yeni çıkarttığı ips monitör geçen cuma incehesapta indirime girmişti 6000 lira civarıydı o da. Ama acer yeterli bi monitör kötü değil

Bütçe böyleyse Acer XZ273up alınır. Ama MSI MAG serisi 2K monitörler de çok iyidir tabii ki 6000 lira verince. Bir de Cooler Master'in yeni çıkarttığı IPS monitör geçen cuma İncehesap'ta indirime girmişti 6000 lira civarıydı o da. Ama Acer yeterli bir monitör kötü değil
Benim asıl istedigim 24 inç 1080p çünkü genelikle rekabetci oyunlar valorant falan oynicam fakat darboğaz yapar falan diyorlar yani zararı ne Onuda analmiyorum pek siz ne düşünüyorsunuz

Arkadaşlar yakın zamanda bir sistem topluyorum. 6700XT, Ryzen 5600 monitör 24" 1080p. Bu sistemde sıkıntı dediler uyguna 2K monitör arıyorum bunlar nasıl?

Benim de 3700 kadar bütçem var yorumları okudum ghosting hakkında pek bir şey goremedim almam mantıklı mı?

Geri
Yukarı