6700 XT vs 3070 Ti vs 6800 XT

Bütçe
15000
Hiç de öyle büyük farklar yok aslında. Şu videoda DLSS ve FSR'ın birlikte destek verdiği oyunlarda testini yapmışlardı. Donanımsal ve yazılımsal olmalarına baktığımızda çok az fark ettirmesi DLSS'i fazla zahmetli yapıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet desteklediği oyunlar Terminator avengers çok yolu var demek oluyor bu.

Evet desteklediği oyunlar Terminator, Avengers çok yolu var demek oluyor bu.

Oyunlar için öyle evet. Üçüncü parti yazılımlarla tüm oyunlara atılabiliyordu ama o da takılmalar yapıyor bu şekilde. Hızlıca piyasadaki çok fazla oyuna bu ekleseler büyük avantaj yakalayacak aslında. AMD destek listesine yazmasa da 10 yaşındaki kartlarda bile aktif ediliyor.

Oyunlar için öyle evet. Üçüncü parti yazılımlarla tüm oyunlara atılabiliyordu ama o da takılmalar yapıyor bu şekilde. Hızlıca piyasadaki çok fazla oyuna bu ekleseler büyük avantaj yakalayacak aslında. AMD destek listesine yazmasa da 10 yaşındaki kartlarda bile aktif ediliyor.

GTA 5 de denedim FSR modunu rezalet Cyberpunk 2077 de özellik gibiydi çok kötüydü FSR 1 yıl sonra DLSS gibi ünlü olacak Far Cry 6 gibi yapımlarda olacak Forza Horizon 5 de gelirse efsane olur.

Ceza yedimde cevap veremedim kusura bakmayın 3070 Ti için ASUS ROG ve Palit düşünüyorum 6700 XT için ASUS ROG yine 6800 içinde Gaming X Pro düşünüyorum hangisini önerebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı