6700XT için beklemeli miyim?

Öyle kafayı yiyecek bir durum yok bazı oyunlarda yer yer %20 küsurlerde ekran kartını kullanmadığı oluyordu, o da çok az oyunda. 2K alırsa 5600X'e o kadar da gerek yok 3600 de yeterli olur.

Battle field 5 oynuyorum 1080p Ultra RTX açık ekran kartı kullanımı %70 bazen 20'ye düşüyor FPS de 60 70'den 30'a düşüyor Minecraft girdim (orijinal değil) en Max ayarlarda %5 kullanıyor 30 FPS alıyor Valorant'ta 1050 Ti olan arkadaşımdan 30 FPS daha fazla alıyorum

Ana kartı 550 yapacam ve 2k da oynayacağım .1080p için 6600xt seçmiştim ama vazgeçip 6700 de 2k yapmak istedim. 3600 yeterli gibi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Demek ki düzgün kullanamıyosun.

İşlemcim 2700 kanka 3.4 GHz oyundayken

Zaten daha zaman var almama ama fikir almak istedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…