6700XT'yi 3060 Ti'a değişmek ne kadar doğru?

Hocam tamam da sistemlere baktınız mı? Ekran kartı hariç biri Allah'ın lütfu biri Allah'ın cezası :D Hem işlemci düşük, hem bileşenler kötü,hem de 3k TL daha pahalı. Aslaama asla değmez.

Hocam kaç kere söyleyeceğim bilmiyorum ama RX6000 RT destekliyor.
işlemciler aynı 5600x yine çevirdim ikisini de ama bileşenler farklı evet

Acelen yok ise haftaya kadar bekleyebilirsin belki benzer bir teklif olur. Olmadı şöyle bir ürün alıp kendin de toplayabilirsin, ekran kartı için bu fiyat fazla ama bu fazla fiyattan bile alsanız yine 25000'e kadar istediğiniz sistemi toplarsınız.

Eki Görüntüle 969738

Not: Bu resmi, 3070'li sistem 17, 3070'in kendisi 14,5 nasıl saçma fiyatlandırma diye çekmiştim :D.
13K TL'ye Şubat ayında 6900xt vardı :(

Acelen yok ise haftaya kadar bekleyebilirsin belki benzer bir teklif olur. Olmadı şöyle bir ürün alıp kendin de toplayabilirsin, ekran kartı için bu fiyat fazla ama bu fazla fiyattan bile alsanız yine 25000'e kadar istediğiniz sistemi toplarsınız.

Eki Görüntüle 969738

Not: Bu resmi, 3070'li sistem 17, 3070'in kendisi 14,5 nasıl saçma fiyatlandırma diye çekmiştim :D.
Acelem yok ya daha bekleyebilirim iyi teklif araştırmaya soruşturmaya devam ediyorum zaten çok teşekkür ederim eğer bu indirimde olursa kesinlikle alıcam

Acelem yok ya daha bekleyebilirim iyi teklif araştırmaya soruşturmaya devam ediyorum zaten çok teşekkür ederim eğer bu indirimde olursa kesinlikle alacağım.

Cuma gecesi saat 22:00 da başlıyor indirimler, ürünler daha önceden listeleniyor, girip bakarsınız dikkatinizi çeken bir ürün olursa kartınızı hazırlar çökersiniz :).

Yeni konular

Geri
Yukarı