6750 XT sistemin fiyatı normal mi?

Son düzenleme:
Siz sanırım sizi avutmamızı istemek için bu konuyu açtınız. Sistem çok pahalı. Bana ROG ile bu kart ile arasındaki farkı belirtebilir misiniz?
Alın size kabaca bulduğum bir sistem. Belki araştırıp daha iyisini bulabilirdim.
Bu sistem 19k ediyor. Hadi benim işlemcim anakartım bundan daha iyi deyip yükseltin yine 32K yapmaz. Üzgünüm ama doğru olan bu.

Hocam verdiğiniz cevaplar çok saçma bir de sistemi yeni aldım içimi soğutmak istemiyorum. Kusura bakmayın. Saygisizlik yaptıysam özür dilerim.

Dediğim bütçelerde ara sıra 6750XT sistemler çıkmıyor değil. Ben onları baz alıyorum. Her zaman bulunmuyor belki ama o fiyatlara da aşağı yukarı bu sistem mümkün. Ben buna göre fikrimi belirttim. Kırılmalık bir durum yok sizi de anlıyorum.

Siz sanırım sizi avutmamızı istemek için bu konuyu açtınız. Sistem çok pahalı. Bana ROG ile bu kart ile arasındaki farkı belirtebilir misiniz?
Alın size kabaca bulduğum bir sistem. Belki araştırıp daha iyisini bulabilirdim.
Bu sistem 19k ediyor. Hadi benim işlemcim anakartım bundan daha iyi deyip yükseltin yine 32K yapmaz. Üzgünüm ama doğru olan bu.
ama şimdi o kart da rog ile aynı değildir hocam. Mantıken.

Yeni konular

Geri
Yukarı