6750XT için stabil sürücü önerisi

BURUH THE GREAT

Centipat
Yer
Antalya
Arkadaşlar geçen günlerde son sürüm olan 23.11.1 sürümünü yükledim fakat Steam oyunları donuyor ve 5 saniye kalıyor o şekilde. Aynı şekilde Chrome'da arkada şarkı dinliyorsam o da donuyor ve Alt Tab atınca düzeliyor. Bu kartı kullanan varsa bana sürüm önerebilir mi? 23.8.1 ve 23.11.1 arası neredeyse tüm sürümleri denedim fakat hep bir sorun çıkarttılar. 22.11.2 kullanıyordum 1 senedir ve hiçbir sorun çıkartmamıştı sürüm bana, geçen aylarda Cyberpunk 2077 oynamak için güncellemek zorunda kaldım. Her neyse dediğim gibi; sürüm önerilerinize açığım, iyi sosyaller diliyorum.

Son düzenleme:
Arkadaşlar geçen günlerde son sürüm olan 23.11.1 sürümünü yükledim fakat Steam oyunları donuyor ve 5 saniye kalıyor o şekilde. Aynı şekilde Chrome'da arkada şarkı dinliyorsam o da donuyor ve Alt Tab atınca düzeliyor. Bu kartı kullanan varsa bana sürüm önerebilir mi? 23.8.1 ve 23.11.1 arası neredeyse tüm sürümleri denedim fakat hep bir sorun çıkarttılar. 22.11.2 kullanıyordum 1 senedir ve hiçbir sorun çıkartmamıştı sürüm bana, geçen aylarda Cyberpunk 2077 oynamak için güncellemek zorunda kaldım. Her neyse dediğim gibi; sürüm önerilerinize açığım, iyi Sosyaller diliyorum.

23.5.2

Hocam bu sürüm ile Cyberpunk oynanıyor mu, bu konuda bir bilgin var mı? Bir de CS2'de sıkıntı çıkartma durumu çok önemli benim için. Eğer sıkıntısız ise yükleyip deneyeyim.

Cyberpunk oynatır tabii ki. CS 2 için resmi destek yok. Ama gene oynarsınız, stutter falan yerseniz, başka sürücü öneririm.

Cyberpunk oynatır tabii ki. CS 2 için resmi destek yok. Ama gene oynarsınız, stutter falan yerseniz, başka sürücü öneririm.
Tamamdır hocam, yarın bilgisayara geçince ilk işim dediğiniz sürümü kurmak olacak. Denedikten sonra yaşadığım sorun olursa onları da konuya eklerim.

23.9.1 - 23.8.2 - 23.5.2

En stabil sürücüler.
23.9.1'de Cs2 çok fazla drop atıyordu, yeniden başlatınca geçiyordu ama mevcuttu böyle bir sorun. 23.8.2 Opera ve Discord'da ekran gidip gelmesi tipi çok tuhaf bir sorun yaratmıştı bana. 23.5.2 hakkında hiçbir bilgim yok çünkü 22.11.2 ve 23.8.1 arası hiçbir sürümü kullanmadım. 22.11.2 eskimese benim için en iyi sürüm olarak devam ediyordu ama maalesef, eskidiği için kullanılmaz durumda artık.

Arkadaşlar 23.5.2 ile Cs girdim ve girdiğim gibi sürücü uyarısı verdi, 1-2 el oynayıp durumu yazarım buraya.

Hocam maalesef 23.5.2 Cs'de iş yapmadı gibi. Oyun içinde takılma pek olmadı ama oyun çöküyor bu sefer de. :( Başka sürüm öneriniz var mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı