6750XT sisteme oyun tavsiyesi

Rias_Gremory

Hectopat
RAM
Kingston Fury Beast 3200 MHz CL 16 8 GB (2x)
Ekran kartı
6750 XT ASUS DUAL
Anakart
H610M-R D4
İşlemci
i5 12400F
Sistemim hemen hemen her oyunu açabilecek bir sistem ama oynayabileceğim bir oyun bulamıyorum. GTA v/rdr 2 gibi açık dünya oyunları olup oyuncunun istediği gibi takılmasına izin veren oyunları seviyorum. FPS türüne ait oyunları da seviyorum. Yarış oyunları tarafında Assetto Corsa tarzı zor olanları değil de Forza gibi daha çok Arcade'e kaçan oyunları daha çok seviyorum yarış türünde. Şu ana kadar GTA serisini, RDR 2'yi, r6S'i, Dead Cells'i, CoD MW serisini (eski Modern Warfare serisi), CS2 (aktif olarak), Stardew Valley, Witcher 3 ve 2 oyunlarını oynadım. The Finals'ı oynadım ama pek beğenemedim. BF 2042 tarzı hızlı akan FPS oyunlarını seviyorum. Listeye eklemeyi unuttuğum oyunlar olabilir kusura bakmayın.

Sistemim hemen hemen her oyunu açabilecek bir sistem ama oynayabileceğim bir oyun bulamıyorum. GTA v/rdr 2 gibi açık dünya oyunları olup oyuncunun istediği gibi takılmasına izin veren oyunları seviyorum. FPS türüne ait oyunları da seviyorum. Yarış oyunları tarafında Assetto Corsa tarzı zor olanları değil de Forza gibi daha çok Arcade'e kaçan oyunları daha çok seviyorum yarış türünde. Şu ana kadar GTA serisini, RDR 2'yi, r6S'i, Dead Cells'i, CoD MW serisini (eski Modern Warfare serisi), CS2 (aktif olarak), Stardew Valley, Witcher 3 ve 2 oyunlarını oynadım. The Finals'ı oynadım ama pek beğenemedim. BF 2042 tarzı hızlı akan FPS oyunlarını seviyorum. Listeye eklemeyi unuttuğum oyunlar olabilir kusura bakmayın.
Chess

Euro Truck Simulator 2 (TruckersMP) olabilir, arkada şarkıyla teslimat yaparsınız. Bu arada ne zamandır yeni bir bilgisayar almak istiyordunuz, halletmişsiniz. Hayırlı olsun :)

Euro Truck Simulator 2 (Truckers MP) olabilir, arkada şarkıyla teslimat yaparsınız. Bu arada ne zamandır yeni bir bilgisayar almak istiyordunuz, halletmişsiniz. Hayırlı olsun :)

Tmp var ama çok ilgimi çekmiyor ilk zamanlar ki gibi. Galiba klavye fareden dolayı.

Horizon Zero Dawn, Days Gone, Spider-Man, portal serisi.

Horizon Zero Dawn nasıl bir oyundur? GoW tarzı bir oyun mu? Spider-Man ilgimi çok çekmiyor, Days Gone bir ara izlemiştim çok klişe oyun haline geliyor. Portal serisini de 1-2 defa oynamıştım sıkılmıştım.

Telefonumda yüklü ara sıra oynuyorum ilk başladığım zamanlar ki gibi sarmıyor. Çok zorlanmaya başladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı